Навігатор для Google Maps Go

Навігатор для Google Maps Go — мобільний навігатор для пристроїв з невеликим об’ємом пам’яті. Воно оптимізовано для роботи на слабких пристроях: навіть якщо у вас трохи застарілий смартфон, програма все одно працюватиме.
Працює лише у зв’язці з Google Maps Go. Для запуску потрібно знайти цікаву для вас адресу в картах, а потім натиснути на значок навігатора, щоб активувати створення маршруту через GPS.

Завантажити навігатор для Google Maps Go можна на смартфони та планшети з операційною системою Android.

Переваги додатку

Покрокові голосові підказки

Коли ви виставляєте необхідний маршрут і запускається навігатор, можна використовувати голосові підказки. Це зручно, якщо ви за кермом, наприклад, і вам незручно постійно дивитися на екран смартфона. За потреби їх можна вимкнути.

Навігація у реальному часі

Навігатор зручний тим, що він не раз створює маршрут, а підлаштовується під вас в реальному часі. Тут є кілька режимів роботи:

  • Для автомобілістів
  • Мотоциклістів та велосипедів
  • Пішоходів

І навіть якщо у вас зникло підключення до інтернету, складений маршрут все одно залишається активним — навігатор працює без підключення до мережі.

Пошук місць, об’єктів та закладів

Щоб знайти потрібне місце на карті, потрібно встановити навігатор для Google Maps Go на ваш пристрій, і дозволити доступ до геолокації. Далі потрібно зайти в програму і ввести в пошуковий рядок необхідний запит. Місця, що відповідають вашому запиту, відзначатимуться на карті.

Для отримання більш детальної інформації про знайдене місце натисніть назву в нижній частині екрана або торкніться самого місця.

Створення маршрутів

Щоб створити маршрут у потрібне місце, натисніть кнопку створення маршруту. Далі вкажіть дві точки: відправну та ту, куди вам потрібно потрапити. Обов’язково виберіть вид пересування на своєму автомобілі, громадським транспортом, пішки або на мотоциклі/велосипеді.

Потрібно прибрати з маршруту переправи та платні дороги? Для цього використовуйте розділ налаштувань, що знаходиться вгорі. Навігатор запропонує основний маршрут, виділений синім кольором, а також додаткові виділені сірим кольором.
Щоб завантажити навігатор для Google Maps Go безкоштовно з Play Market, перейдіть за посиланням під цим текстом. Встановити додаток можна на смартфон або планшет.

Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange