Google Classroom

Google Classroom — мобільний додаток, який можуть використовувати навчальні заклади, звичайні користувачі та різні організації. Тут можна створювати навчальні курси, відкривати доступ до них, а також призначати завдання студентам.
Застосунок заощаджує час викладачам на організацію навчального процесу та комунікацію зі студентами. Викладач може створити, зібрати та оцінити домашні завдання учнів чи студентів, використовуючи свій смартфон чи планшет. Для кожного учня на диску створюється своя папка. Цей процес автоматичний, тож економить час викладачеві.

Завантажити Google Classroom можна на мобільні пристрої під керуванням ОС Android та iOS.

Переваги Google Клас

Навчання в реальному часі

Студенти курсу мають доступ до спеціальної сторінки, де вони бачать терміни виконання своїх завдань. При натисканні на завдання воно активується. Викладач бачить, хто зі студентів тільки розпочав чи вже виконав роботу. У реальному часі можна ставити оцінки та коментувати роботи учнів.

Спілкування у процесі навчання

Студенти та викладачі можуть не лише переглядати курси, а й спілкуватися між собою. Додаток надсилає пуш-повідомлення на пристрій кожного члена групи, якщо в системі з’являється новий контент. Таким чином, ви не пропускатимете лекції чи практичні завдання — система дасть знати про нові матеріали.

У процесі виконання завдань студенти можуть спілкуватися як один з одним, так і зі своїми викладачами. Можна опублікувати оголошення, і взяти участь у дискусії – це найзручніший формат групової комунікації, що підходить для практичних занять.

Швидке налаштування

Щоб почати користуватися навчальною платформою, потрібно встановити клас на ваш пристрій, а потім додати студентів вручну або за допомогою спеціального коду. Якщо ж ви учень, то вам потрібно лише дочекатися запрошення від викладача.

Економія часу

В одному сервісі викладач може створити, опублікувати та перевіряти завдання на різні теми, використовуючи вбудовані інструменти сервісу. Не потрібно друкувати документи: все доступне онлайн, а доступ всім учням чи студентам можна дати за кілька хвилин.
Завантажити Google Classroom можна безкоштовно. Для цього перейдіть за посиланням під цим текстом на офіційне джерело Play Market або App Store, попередньо обравши операційну систему вашого пристрою: iOS або Android.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Google, Google Play, Android та їхні логотипи є товарними знаками компанії Google LLC.

Secured By miniOrange