Ігри на двох-трьох 4 гравці – змія, танки, футбол

Ігри на двох-трьох 4 гравці – це збірка ігор для мобільних пристроїв на базі операційних систем Android™ та iOS. Отримуйте задоволення від спільної гри з друзями: на вибір доступні 11 ігор, які розважать будь-яку компанію.
Всі ігри призначені для двох, трьох чи чотирьох осіб. Все, що потрібно кожному з гравців, – доступ до інтернету. Ви починаєте матч, а потім запрошуєте друзів приєднатися. Найвеселіше грати, коли ви знаходитесь поруч.

Відчуйте конкуренцію – нехай це буде для вас мотивацією виграти!

Завантажити «Ігри на двох-трьох 4 гравці – змія, танки, футбол» можна для посиденьок з друзями або спільної далекої дороги.

Що є усередині?

Грати можна як на різних пристроях, так і на одному одразу. Тут є збірка з одинадцяти ігор – кожен знайде щось на власний смак.

Курячі біги

Вам потрібно швидше за інших дістатися до фінішу, попутно уникаючи перешкод.

Гонки

У вас є кермо, і потрібно першим перетнути фінішну межу. Машинки можна зіштовхувати один з одним – використовуйте будь-які хитрощі, щоб оминути друга. Але не забувайте: хто б не приїхав на фініш перший, перемогти має дружба!

Сумо

Дуже смішна міні-гра, де потрібно отримати перевагу за допомогою ваги та спритності. Здавалося б, це дуже різні поняття. Але працює це саме так: підгадав вдалий момент, за допомогою великої ваги героя можна скинути супротивника з татами.

Встановити «Ігри на двох-трьох 4 гравці – змія, танки, футбол» можна на iOS та Android.

Танки

Ховайтеся за укриттями і стріляйте по ворогові – це ваше єдине завдання. Перед очима у вас є вся карта, тож пам’ятайте про мінімальну стратегію. Вас спочатку четверо, але переможцем стане лише один. В бій!

Теніс

Інопланетяни — хіба це не класно? Виграйте гру, щоб отримати додаткові очки.

Футбол

Любите футбол? Тоді швидше збирайте друзів та створіть швидкий матч. Забийте якомога більше голів, щоб здобути очки в нагороду.

Створіть своє змагання

У кожній міні-грі переможцю надається певна кількість очок. Можна влаштувати турнір із усіма іграми. Переможе той, хто збере найбільше виграшних очок за одинадцять раундів.

Можна також брати участь у стандартних змаганнях. За них даються кубки та нагороди.

Графіка та управління

Тут гарна графіка та зручне керування навіть для одночасної гри на одному смартфоні. Краще, звичайно, якщо у вас є планшет. На ньому буде зручно грати відразу чотирьом гравцям.

У будь-якій міні-грі для керування персонажем вам потрібен лише один палець. Для нього є виділена область на екрані – такий собі джойстик.

Завантажити «Ігри на двох-трьох 4 гравці – змія, танки, футбол» можна безкоштовно з офіційного джерела – Play Маркет або App Store. Спочатку перейдіть за посиланням під цим текстом. Потім натисніть кнопку “Встановити” і додаток почне завантажуватися на пристрій.
Встановлення автоматичне – відразу після неї запускайте гру і починайте грати. Обов’язково запросіть друзів: чим більше – тим краще!

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange