Догляд за батареєю

“Догляд за батареєю” – це мобільний додаток, який допомагає економити заряд акумулятора на мобільному пристрої. Його випустила компанія Cheetah Mobile, відома тим, що створює програмні інструменти для підтримки стабільної роботи смартфонів.
Щоб телефон краще тримав заряд, потрібно зменшити кількість непотрібних системних процесів. Вручну це потрібно постійно. До того ж частина програм, які не впливають на роботу пристрою, відключити руками неможливо.

Функція оптимізації оперативної пам’яті вивантажує непотрібні програми та системні процеси. Щоб вимкнути програми, які споживають багато електроенергії, потрібно зробити один клік.

Завантажити «Догляд за батареєю» можна для смартфонів різних років випуску. Особливо актуальною утиліта буде для пристроїв, що працюють на попередніх версіях Android™. Справа в тому, що у старих смартфонів або планшетів батарея зношена і за нею потрібен додатковий догляд. Цей додаток забезпечує його, зберігаючи заряд протягом дня.

Основні функції застосунку Догляд за батареєю

  • Ви можете з’ясувати, які програми споживають найбільше електроенергії та вручну «заморозити» їх.
  • Завдяки розумному режиму можна дізнатися, на скільки годин роботи вистачить АКБ під час використання у тих чи інших сценаріях використання. Наприклад – з увімкненим модулем Wi-Fi, 4G, Bluetooth, мобільних іграх і т.д.
  • Віджет енергозбереження головного екрана. Його можна вивести, щоб він постійно відображав інформацію про системні налаштування (включений інтернет, яскравість екрана та інші).

Якщо ви часто граєте в ігри, то важливо знати, до якої температури гріється АКБ. У цій утиліті це можна подивитися в один клік – просто зайдіть у додаток.

Шкідлива перезарядка

Якщо ви залишили пристрій надовго підключеним до електромережі, застосунок помітить це і не дасть перезаряджатися акумулятору. За допомогою триступеневої системи заряду батарея зарядиться так, як потрібно.

Прискорення роботи

Завантажити «Догляд за батареєю» потрібно, щоб все програмне забезпечення смартфона або планшета працювала коректно. Завдяки тому, що утиліта вивантажує з пам’яті непотрібні процеси, пристрій працює швидше.

Розумне блокування

В останній версії додатку є розумна система, яка блокує роботу всіх непрацюючих програм. Якщо екран погас, автоматично завершується робота всіх запущених додатків. При цьому повідомлення, як і раніше, надходять — за це не турбуйтеся. Ви завжди отримаєте важливе повідомлення без затримок.

Нюанси

На недорогих китайських пристроях, де встановлений слабкий процесор, ця утиліта може його перегрівати. Якщо у вас є смартфон або планшет, ми не рекомендуємо її встановлювати. Щоб батарея швидко не сідала, вам потрібно вручну зупиняти непотрібні процеси в диспетчері завдань.
Встановити «Догляд за батареєю» безкоштовно можна, перейшовши за посиланням під цим текстом. Підходить для операційної системи Android від версії 4.0 та вище.

Google Play Market

Secured By miniOrange