Нагадування про пиття води

Нагадування про пиття води – це мобільний додаток, який допомагає вам дотримуватися здорового способу життя. Його основна функція – вчасно нагадати користувачеві, що потрібно випити певну кількість води.
У 2020 році йде тренд на здоровий спосіб життя, зокрема здорове харчування. Щоб підтримувати організм у тонусі, потрібно випивати певну кількість чистої рідини на день.

Цей додаток особливо корисний для тих, хто постійно стежить за кількістю випитої води, але іноді забуває випити її.

Для підтримки балансу в організмі потрібно пити не менше двох літрів води на добу. Це деталь, якої не дотримується більшість населення планети. Тому ми рекомендуємо скачати «Нагадування про пиття води» на ваш мобільний пристрій. Встановити застосунок можна на смартфони та планшети на ОС Android™ та iOS.

Основні функції

  • Вчасно нагадує випити води
  • Записує обсяг споживання
  • Можна налаштувати цілі для більшої мотивації
  • Показує статистику з випитої води за 30 днів
  • Допомагає розвинути здорову звичку – регулярно пити воду.

Чому щодня потрібно пити більше двох літрів води?

Вона зволожує шкіру і волосся, роблячи його здоровішим. Волосся набуває здорового блиску, а шкіра стає більш пружною.

Вода знімає стрес та допомагає боротися зі втомою. До того ж, стежачи за особистим прогресом у поставлених цілях, ви ще більше радітимете. А гарний настрій – запорука здорового тіла.

Встановити нагадування про пиття води потрібно, якщо ви хочете знизити вагу тіла. Для цього застосунок має спеціальний режим, який можна налаштувати під ваш графік.

Вода також покращує продуктивність та допомагає боротися із сонливістю. Це важливо для жителів міста, які мають надто високий темп життя. Щоб завжди залишатись у тонусі, потрібно регулярно пити воду.

Розраховуйте, скільки вам потрібно випити води

Ви можете вказати вагу тіла, щоб розрахувати приблизно кількість води. Повідомлення можна налаштувати таким чином, щоб вони враховували час відходу до сну та момент пробудження.

Між повідомленнями можна вибрати проміжок – це зручно, якщо ви на роботі, наприклад. У момент, коли телефон залишився на робочому столі, а ви відійшли, може надіслати повідомлення. Але так як ви його пропустили, потрібне його повторення через деякий час. Цей інтервал ви можете налаштувати.

Завантажити «Нагадування про пиття води» можна безкоштовно, клацнувши на посилання під цим описом. Додаток встановиться автоматично, і ви можете починати працювати з ним.

Незважаючи на те, що її деякі її функції платні, вона входить до ТОП-5 платних утиліт на Плей Маркеті. Користувачі пишуть, що набридає реклама, тож можна спробувати платну версію.
Налаштуйте вашу стать, зріст, вест і вік, щоб додаток правильно розрахував обсяг споживання води. Зробити це потрібно при першому запуску додатку. Щоб скачати «Нагадування про пиття води», перейдіть за посиланням нижче на офіційний сайт Play Market або App Store.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange