Galaxy on Fire 2™ HD

Galaxy on Fire 2 HD – це гра для смартфонів та планшетів на базі ОС Android та iOS. Це шутер у космічному стилі, до якого йдуть доповнення Valkyrie та Supernova.
Сюжет починається за тридцять п’ять років після подій першої частини. Ваш герой потрапив у космічну аварію: біля його корабля пошкодилися всі деталі, а сам персонаж потрапив на інший кінець галактики.

Його знаходить інопланетянин, і проти волі головного героя дає йому роботу. Тепер у вас є шанс вибратися звідси, заробивши гроші. Разом із головним героєм ви починаєте виконувати місії у різних кінцях галактики, щоб зібрати грошей та повернутися додому.

Геймплей

Завантажити Galaxy on Fire 2 HD потрібно тим людям, які люблять космічні шутери. Ви граєте за шибеницю, який рятує галактику від руйнувань і лиходіїв.

За допомогою нових доповнень у вас з’являється більше технічних можливостей:

  • Пілотування нових кораблів
  • Встановлення нових знарядь
  • Інші персонажі та незвичайні сонячні системи
  • Сюжетні кампанії, які налічують понад 20 годин
  • Можливість купити свою сонячну станцію

Про останній пункт. Тут можна зберігати товари, і навіть займатися удосконаленням свого корабля.

Рекомендуємо завантажити Galaxy on Fire 2 HD, якщо ви грали першу частину. Ви зможете оцінити всі покращення, що відбулися з виходом другої частини.

Galaxy on Fire 2™ HD

Велика галактика

У грі є понад двадцять зіркових систем. Сумарно, на них перебуває понад сто унікальних станцій — нудьгувати не доведеться.

Зброя

У грі є більше тридцяти кораблів. Їх усе можна змінювати під себе: встановлювати поліпшення, досконаліші знаряддя та інші товари.

Сюжет

Тут поєднуються обов’язкові та вільні місії, а також вільний режим гри. Це класно, тому що ви можете вільно займатися будь-якою справою.

Звук та графіка

Тут дуже сучасна та класна графіка. Насичені та чіткі 3D-тектури немов переносять вас прямо в космос. Додатково до цього у грі додали музичний супровід та візуальні спецефекти. І навіть на смартфоні або планшеті, ти практично з головою поринаєш в іншу реальність.

Ви можете зняти красивий момент битви, наприклад: прямо під час гри можна зробити скріншот і поділитись ним у Facebook.
Ця гра заслуговує на повагу, і того, щоб ви в неї пограли. Щоб скачати Galaxy on Fire 2 HD безкоштовно, перейдіть за посиланням нижче на офіційний сайт Play Market або App Store.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange