Game of War — Fire Age

Game of War – Fire Age – це мобільна стратегія, яку можна встановити на смартфони з операційною системою iOS або Android.
Відома газета NY Times навіть випустила огляд, у якому автор написав, що вважає цю гру кращою, ніж відомий Clash of Clans.

Це розрахована на багато користувачів гра в реальному режимі. Вам потрібно створити імперію, виконуючи стандартні дії:

  • Будувати будинки
  • Збирати ресурси
  • Тренувати армію
  • Розвивати нові технології для розвитку імперії
  • Боротися з іншими гравцями за панування

Найголовніше і найцікавіше — будівництво та турбота про місто. Ви можете побудувати будь-які будівлі та постійно покращувати їх.

Завантажити Game of War – Fire Age потрібно для того, щоб розвивати економічне та стратегічне мислення. Щохвилини вам потрібно приймати важливі рішення щодо розвитку держави.

Геймплей

Після того, як ви трохи поставите місто на ноги, потрібно буде займатися торгівлею та війною з іншими гравцями. Щоб досягти успіху в цьому, рекомендуємо створювати спілки і підписувати торгові угоди.

Наприклад, у вас надлишок дерева. Ви можете поставити його другові, а натомість отримати камінь або інший ресурс.

Армія

Коли ваша держава буде достатньо потужною, щоб вести війну, треба збирати армію. Вступайте у битви, щоб отримати цінні нагороди та забрати у противника його ресурси. Слідкувати за подіями можна на світовій карті.

Завантажити Game of War – Fire Age потрібно для того, щоб розвивати стратегічне мислення. Розробники гри зробили так, щоб ви залучалися до створення свого міста та отримували від цього задоволення. Проект викликає звикання — це не дивно, бо на ринку замало класних стратегій.

Графіка та управління

Тут гарна картинка та гарне управління. Гра йде на великому полі, тому ви можете стежити за всіма прямо тут.

Майже всі будівлі вашого поселення буде видно на екрані – складно пропустити щось важливе.

Поліпшення держави

Вам потрібно постійно покращувати та розвивати різні аспекти. Наприклад:

  • Зброя: додайте до неї дорогоцінне каміння, щоб спорядити героїв потужним, легендарним спорядженням. Воно покращує характеристики персонажів
  • Створюйте альянси з іншими гравцями — це допомагає швидше досягати цілей та разом завойовувати нові міста.

Встановити Game of War – Fire Age можна безкоштовно з офіційного джерела Play Market або App Store. Для цього перейдіть за посиланням нижче.

App Store    Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange