Scrambled Galaxy

Безкоштовні браузерні ігри все ще залишаються популярними. Незважаючи на те, що вже 2018 рік, вони продовжують зберігати актуальність серед людей, які хочуть розслабитись після трудового дня та отримувати насолоду у процесі.
Це браузерна стратегія з PvP режимом в реальному часі, в якій наголошується на картково-колекційному стилі. Ви боротиметеся з противниками онлайн: тут і космічні прибульці, і роботи, а також інші «неземні» істоти.

Сама ігрова схема досить проста: суперники опиняються на полі битви, яка поділена на дві частини. На кожній з них встановлено три вежі, які і потрібно зруйнувати. Для цього використовуються заклинання та юніти.

Всім учасникам є спільна колода з картами. Вони витягують їх по черзі, отримуючи юнітів чи певну здатність. Коли між партіями буде перерва, можна буде покращувати та прокачувати карти. Робиться це за допомогою ігрового ресурсу – золота. Від того, який ранг буде у карти, залежить ефективність веж: їх бойові параметри та ефективність у відбитті ворожих атак.

Гра сподобається всім, хто любить битви у картковому стилі, а також любить використовувати тактичне планування.

Scrambled Galaxy

Вам також може сподобатись:

Secured By miniOrange