Battle for the Galaxy

Battle for the Galaxy – це стратегія з динамічними битвами, дії якої розвиваються у космосі. За сюжетом всі події відбуваються у майбутньому, коли людство вивчило більшу частину Галактики. І, звичайно, почалася війна за космічні ресурси. Тепер у ваших руках доля маленького поселення, а головна мета – захистити свій будинок від ворогів.
Завантажити гру Battle for the Galaxy можна безкоштовно на мобільний телефон під керуванням ОС Android або iOS, та на ПК з Windows OS. А також можна грати онлайн через браузер.

Чому варто вибрати Battle for the Galaxy?

Ігровий процес

Геймеру треба розвивати своє селище та споруджувати нові будівлі. Розширюйте свої володіння і наймайте всіляких воїнів для їх захисту. Щоб збирати запаси, побудуйте надійну базу. А щоб заробити досвід, виконуйте завдання. Також є кілька особливостей, які звертають на себе увагу:

  • Оригінальна структура планет.
  • Системи зміцнення та оборони.
  • Наявність корпорацій (гільдій).

Починайте Битву за Галактику та створіть свою власну імперію!

Армія та технології

У грі є безліч персонажів, у кожного з яких особливі цілі та характеристики. Для початку вам найкраще підійде звичайний космодесант. Цей тип військ дуже дешевий і дуже ефективний, майже завжди знищує центри супротивників. У міру розвитку вам знадобиться купувати сильніших бійців, які вміють стріляти за огорожі або підривати їх.

Технології – це бустери, за допомогою яких легше брати в облогу ворожі зведення. Наприклад, телепорт допомагає обійти стіну, блок блокування ЕМП може відключити вежі, і ракетний удар, який ламає будівлі.

Режими

У грі також є два режими: стандартний та ліга.

Стандартний.

У ньому все досить просто це геймплей, описаний вище.

Ліга.

Геймплей не відрізняється, але з’являються ранги. Все, що потрібно — це отримати якнайбільше рейтингу, і потрапити до таблиці лідерів для отримання рідкісних нагород.

Спільнота

Як було зазначено вище, користувачі можуть об’єднуватися в гільдії. Це потрібно для того, щоб боротися з іншими групами гравців, збирати додаткові бонуси та швидше розвиватися. Також вам стануть доступні кланові споруди. Розробники додали до гри чат для швидкого обміну інформацією.
Явний плюс Battle for the Galaxy в тому, що вона досить казуальна, не вимагає багато часу, і можна грати на різних пристроях. Спробуйте прямо зараз, перейшовши за посиланням нижче.

Battle for the galaxy

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange