Starfall Online

Starfall Online – це браузерна ММО-гра у космічному жанрі. У цій стратегії потрібно створити космічний флот та боротися з іншими гравцями. Ваш арсенал – різні космічні кораблі. Вони діляться на класи: спочатку вам доступні лише легкі винищувачі, але в міру проходження гри ви відкриватимете нові машини. На корабель можна встановити додаткові бойові модулі та обладнання.Геймплей Starfall Online

Є два режими гри: PvE та PvP. У вільний час від проходження місій можна пересуватися відкритим світом: досліджувати сусідні зоряні системи, укладати спілки та торгувати.

Основна фішка PvP режиму – боротьба за нейтральні зони. Той, хто контролює ці зони, отримує перевагу у вигляді великого прибутку.

Бойові одиниці

Найцікавіше у грі це бойові кораблі. Точніше, процес їх створення та кастомізації. Кожен бій виглядає епічно та насичено, бо у всіх кораблів свої налаштування та унікальна зброя.

Ви вирішуєте самостійно, як виглядатиме корабель, яке у нього буде бронювання та озброєння. Це основна причина, через яку варто грати в Starfall Online.

Можна вибрати, що вам більше подобається: маленький і маневровний винищувач або важкий, повільний та броньований бомбардувальник.

Графіка

Гра створена на движку Unreal Engine 4. Це означає, що всі деталі у пейзажах та кораблях максимально наближені до реальних матеріалів, поверхонь та фактур.

Грати безкоштовно у Starfall Online можна. За реальні гроші купується лише ігрова валюта, яку можна витратити на покращення корабля чи озброєння. Але, зазвичай, достатньо ігрової валюти, яку можна заробити за проходження місій.

Кастомізація кораблів

Створюйте свої кораблі та вивчайте нові технології. Ви можете повністю контролювати оснащення своєї бойової одиниці: кількість зброї, товщина броні, швидкість відновлення та ємність захисних екранів, тип двигунів.

У кожного типу обладнання є слабкі та сильні сторони. Тому перед встановленням обов’язково прочитайте інструкцію, щоби ефективно комбінувати їх між собою.

Збалансуйте свій флот, використовуючи різну техніку: маленькі та юркі винищувачі разом із штурмовими бомбардувальниками.

Тактика – це те, що допомагає виживати у цій грі. Продумуйте кілька кроків уперед, щоб бути попереду супротивника.
Щоб безкоштовно грати в Starfall Online, перейдіть за посиланням нижче.

Starfall Online

Вам також може сподобатись:

Secured By miniOrange