Fishing Clash: реальна рибалка гра. 3D симулятор

Fishing Clash – це мобільний симулятор реальної риболовлі. Тут гарна графіка та просте управління. Реалістичні 3D-сцени повністю занурюють вас у процес лову риби. Додайте до цього просте управління і ви отримуєте рибальський симулятор мрії.Особливості гри Fishing Clash

Грайте з іншими гравцями онлайн – тут є режим PvP. Ваші завдання такі:

  • Спіймати більше та швидше риб, ніж противники
  • Виграти змагання у супротивника, щоб забрати собі унікальні призи
  • Можна співпрацювати з іншими рибалками – так вам можуть допомогти, ви швидше досягаєте своїх цілей

Завантажити Fishing Clash: реальна рибалка гра. 3D симулятор можна на пристрої з операційною системою Android та iOS

Графіка

Насолоджуйтесь красивою тривимірною графікою! Тут кожна сцена намальована дуже детально та натурально, тому ви буквально занурюєтеся в атмосферу. Вибирайте картку та починайте збирати рибні трофеї.

Всі місця, де ви ловитимете рибу, дуже красиві і класно анімовані. Також ви вивчите кілька десятків вигляд у 3D-форматі – вони дуже реалістичні та майже не відрізняються від справжніх риб. Завдяки якісній анімації, ви буквально відчуєте, як працюють професійні снасті.

Завантажити Fishing Clash: реальна гра рибалки. 3D симулятор можна безкоштовно. Але якщо ви хочете додаткові покращення обладнання, наприклад, їх можна купити за реальні гроші.

Ігрові події

Щотижня виходить новий ігровий контент. Беріть участь у змаганнях, щоб отримати цінні призи та покращення для ваших снастей.

Колекціонуйте та приносите нові приманки, щоб швидше досягти наступного рівня. Обов’язково беріть участь у чемпіонатах – це піднімає вас у рейтинговій таблиці та дає цінні призи.

Встановити Fishing Clash: реальна гра рибалки. 3D симулятор потрібно, якщо ви хочете порибалити, але зараз не можете виїхати на природу.

Спорядження

Вам потрібно правильно вибирати снасті, щоб швидше проходити рівні та переходити до більш складних завдань. Коли ви розблокуєте нові локації, також відкриваються нові види риб та квести.

Щоб збільшити вагу риби, що витягується, правильно підбирайте спорядження. Завжди читайте опис, там написано все, що вам потрібно знати про вибір снастей.
Завантажити Fishing Clash: реальна рибалка гра. 3D симулятор можна безкоштовно з офіційного джерела Play Market або App Store. Для цього перейдіть за посиланням нижче.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange