EPIK – Фоторедактор

“EPIK – Фоторедактор” – це мобільний додаток, в якому ви можете обробити свої фотографії. Додаток підійде для тих, хто хоче покращити якість фотографії, підправити недоліки та зробити фото більш виразним. Завдяки широкому вибору інструментів та функцій програмою можуть користуватися як любителі, так і професіонали.
Встановити “EPIK – Фоторедактор” можна на пристрій під керівництвом операційної системи iOS або Android.

Переваги програми «EPIK – Фоторедактор»

Інструменти для обробки

Їхній вибір – просто величезний. Якщо вам потрібно відрегулювати світло, ви зможете скористатися кривими, змінити освітленість та скористатися поділом тонів. За бажанням можете додати фото зернистості та налаштувати темне тло.

У вільному доступі будуть і стандартні функції, такі як обрізка фото, дзеркало або поворот. Якщо потрібно надати фотографії більше чіткості та текстури, ви можете скористатися вже готовими фільтрами або створити свій – унікальний.

Функціональність

Якщо ви вирішите завантажити “EPIK – Фоторедактор” на свій смартфон, то натомість отримаєте багато корисних функцій для обробки фото. Наприклад, для створення ідеального портретного фото ви зможете користуватися ретушшю або функцією “ідеальне обличчя”. Якщо знадобиться, то також можете накласти макіяж і підлаштувати освітлення.

Крім цього, у додатку можна художньо оформити будь-яку фотографію. Виберіть рамку, вставте потрібний текст та/або наклейку. Актуальною ця функція буде для користувачів Instagram чи Facebook для оформлення історій.

Інші можливості

Якщо у вас обмежена кількість вільного часу або редакція фото знадобилася терміново, ви можете скористатися вже готовими шаблонами. Зверніть увагу на те, що вони оновлюються щотижня.

Цікавою є можливість самому створювати різні наліпки та фільтри для редагування. Це не тільки виділяє “EPIK – Фоторедактор”серед конкурентів, але й допоможе надати своїм файлам унікальності.

Наявність платної версії

По-суті, вона нічим не відрізняється від безкоштовної. Просто користувачам будуть доступні деякі додаткові функції. Наприклад, після оплати, користувач зможе:

  • Вирізати чи видаляти об’єкт на фото
  • Користуватися макетами
  • Застосувати мозаїку

А також отримати доступ до ще не менш корисних функцій. Але загалом інструментів у безкоштовній версії цілком вистачить для роботи з фотографіями, так що оформити платну підписку можна за бажанням.
Щоб встановити програму “EPIK – Фоторедактор” із Play Market або App Store, перейдіть за посиланням нижче.

App Store   Google Play Market

Вам также может понравится :

Secured By miniOrange