Детективна Історія: Квест

«Детективна Історія: Квест» – це мобільна гра в якій вам належить стати справжнісіньким детективом. Розкрийте таємницю загадкового вбивства, досліджуйте місце злочину, користуючись логікою та своїми навичками.
У грі є кілька міні-ігор, тому ви точно зможете знайти саме ту, яка вам сподобається. Деякі з них ґрунтуються на реальних подіях, що робить гру більш цікавою.

Завантажити «Детективна Історія: Квест» можна на пристрої під керівництвом операційної системи Android або iOS.

Особливості гри «Детективна Історія: Квест»

Справа Джека

Це основна історія у грі, яка побудована на реальній історії. Усі події відбувалися у Філадельфії. В офіс однієї детективної агенції надійшла посилка. А в ній була заборонена скринька.

Миттю пізніше пролунав телефонний дзвінок. Коли один із детективів підняв слухавку, то почув чоловічий голос. Чоловік називається “Джеком” і каже, що у вас є одна година, щоб урятувати людське життя.

Хто такий цей загадковий незнайомець і що йому насправді потрібно від вас? Якщо хочете отримати відповідь на це запитання, можете встановити «Детективна Історія: Квест» і спробувати розгадати загадку.

Графіка

Дизайн гри справді дуже класний. Усі предмети промальовані до найдрібніших деталей. Реалістична картинка та текстури допоможуть створити враження, ніби ви на все дивитеся наживо.

Ви зможете вивчити місто вздовж і впоперек, а кількість ігрових локацій безперечно здивує гравця. Також ви взаємодіятимете більш ніж з 30-ма персонажами. Кожен із них унікальний і виконує свою роль.

Інші особливості

Щоб вам було простіше розслідувати справу, знаходите якнайбільше доказів. Скануйте різні предмети, розглядайте навіть найменші деталі, які можуть допомогти. Раптом ви можете знайти те, що допоможе розкрити злочин?

Також кожен гравець може почати колекціонувати картки. Вони надають доступ до інформації зі справжнього світу криміналу. Збирайте їх і зможете дізнатися про секрети справжніх бандитів.

Якщо ви пройдете основну історію, то не поспішайте видаляти гру. Проходьте доступні міні-ігри або розвивайте логіку за допомогою цікавих завдань. Спробуйте вирішити головоломки, які також доступні у грі.
Для того, щоб встановити «Детективна Історія: Квест» з Play Market чи App Store, перейдіть за посиланням нижче.

App Store   Google Play Market

Вам также может понравится :

 

Secured By miniOrange