Губка Боб: готування бургерів!

“Губка Боб: готування бургерів!” – це мобільна гра, в якій ви зможете стати кухарем разом з Губкою Бобом. Вам також завжди було цікаво, що за секретний рецепт у крабсбургерів? Вам неймовірно пощастило! Оскільки Містер Крабс вирішив розширити територію свого закладу, ви зможете стати його співробітником.
Гра була створена за сюжетом популярного дитячого мультика. Вчіться готувати бургери та інші страви, розширюйте імперію фастфуду та обслуговуйте мешканців Бікіні-Боттом. Встановити “Губка Боб: готування бургерів!” можна на пристрої під керівництвом операційної системи Android або iOS.

Особливості гри “Губка Боб: готування бургерів!”

Ігровий процес

Вам належить навчитися разом з Губкою Бобом готувати найсмачніші страви для мешканців Бікіні-Боттом. Серед них ви зможете розгледіти й Патріка з Сенді-Чікс і похмурого Сквідварда. Порадуйте їх крабсбургерами, а натомість отримайте чайові. Пройдіть шлях від помічника до головного шеф-кухаря у місті.

Навчатися готувати ви не тільки у знаменитому Красті Крабсі. Вам належить побувати в кафе Вінні-молодшого, щоб зробити хот-доги та в будинку Сенді, для приготування реберців й стейків на грилі. Розвивайте свої кулінарні навички у популярних закладах міста, а також за його межами.

 Спробуйте приготувати свій перший крабсбургер вже зараз, адже завантажити гру «Губка Боб: готування бургерів!» ви можете абсолютно безкоштовно.

Система покращень

А ви знали, що Губка Боб є великим естетом і цінує індивідуальність у кожному закладі? Розробники врахували цей момент, тому в грі ви зможете покращувати та змінювати предмети інтер’єру та кухонне приладдя. Це також допоможе якомога швидше обслуговувати клієнтів ресторану.

Також ви зможете створити та розвивати свого власного героя. Відкрийте доступ до улюблених персонажів та вбирайте їх у стилі мультфільму. Спілкуйтеся і взаємодійте з іншими героями, поки вони насолоджуються вашими стравами.

Інші можливості

Симулятор “Губка Боб: готування бургерів!” досить часто оновлюється, тому в ньому часто з’являються нові ігрові події. Якщо ви братимете в них участь, то зможете отримати унікальні нагороди та право змагатися з іншими гравцями. Слідкуйте за своїм рейтингом у таблиці лідерів та підвищуйте його, виконуючи різні завдання.

Зауважте, що деякі предмети ви можете придбати за реальні гроші. Вимкнути внутрішньоігрові покупки ви можете в будь-який час, в налаштуваннях програми.
Встановити гру “Губка Боб: готування бургерів!” ви можете з офіційного джерела Play Market або App Store за посиланням нижче.

App Store   Google Play Market

Вам также может понравится :

Secured By miniOrange