Adobe Lightroom — Фоторедактор

“Adobe Lightroom – фоторедактор” – мобільний додаток для обробки фотографій. Його часто порівнюють із Фотошопом, оскільки хоч це і мобільна програма, але тут така ж велика кількість функцій та можливостей для фотографів.
Додаток зручно використовувати, якщо ви займаєтеся мобільною фотографією. Тут можна ретушувати, створювати колажі, налаштовувати баланс білого, вибирати фільтри та ефекти, а також користуватися інструментами точкової корекції.

Навчитися правильно та красиво обробляти фотографії можна, якщо завантажити «Adobe Lightroom — фоторедактор» та дотримуватися інтерактивних підказок у додатку. Також ви можете поділитись покроковим процесом обробки фотографій з іншими людьми.

Переваги безкоштовної версії додатку Adobe Lightroom

Готові стилі для обробки

У Застосунку є набір безкоштовних стилів, ефектів та фільтрів, які в один клік можна застосувати до вашої фотографії. Це зручно, якщо потрібно швидко обробити фотографію, але у вас немає часу на точкові налаштування.

Інструменти для ручної обробки

Вони тут на будь-який смак: від стандартного обрізання та кадрування до редагування кольорів за допомогою кривих. Вони, наприклад, дозволяють редагувати тон, контрастність, колір та експозицію за допомогою зручного редактора.

Бажаєте надати знімку більше чіткості та текстури? Використовуйте відповідні інструменти. Також тут можна видалити серпанок з фотографії – так можна досягти максимальної деталізації об’єктів.

Камера для професійних знімків

Завантажити “Adobe Lightroom – фоторедактор” варто заради вбудованої камери. Прямо в додатку можна робити знімки на професійну камеру, використовуючи зручні інструменти управління. Наприклад, можна знімати відразу в RAW-форматі, активувати HDR-режим або грати з налаштуванням експозиції.

А що у платній версії Adobe Lightroom?

Якщо ви купуєте преміум-пакет, то одразу отримуєте доступ до розширених функцій редагування. Це буде:

  • Пензель, що відновлює, що дозволяє ретушувати зображення
  • Корекція окремих ділянок, що допоможе зробити якісніше зображення
  • Масова обробка фотографій в один клік: можна скопіювати налаштування з одного пресета, а потім застосувати їх до великої кількості фотографій

Щоб встановити “Adobe Lightroom – фоторедактор” на мобільний пристрій з iOS або Android, перейдіть за посиланням нижче.

App Store    Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange