Reface

Reface це розважальний додаток створений для заміни осіб у відео. Від вас знадобиться лише селфі та пара хвилин вільного часу. Просто відкрийте додаток, завантажте знімок, а після – додайте анімацію, що сподобалася, і застосунок виконає дію автоматично.
Reface дозволяє створювати як відео, так і гіфки. Тут ви самі можете стати зіркою Голлівуду або розіграти друга і створити для нього смішний ролик або мем.

Хочете побачити себе у новому образі? Ви можете скачати застосунок Reface на мобільний пристрій під керівництвом ОС Android та iOS і спробувати прямо зараз!

Переваги застосунку Reface

Безпека

Розробники гарантують повну безпеку всім користувачам додатку, які дані не будуть передаватися третім особам. Фото, які користувачі передають для подальшої обробки, автоматично видаляється з платформи Google cloud через 24 години. Тобто залишиться у доступі лише на телефоні користувача.

Можливості

Які можливості надає Reface? Основною фішкою є заміна особи на вашому фото чи відео з максимально правдоподібним результатом. Тут ви легко можете стати будь-ким, навіть супер героєм. Ви зможете побачити себе в рекламі, уривку улюбленого фільму або в якій-небудь грі.

А ще у додатку є функція пожвавлення фотографій. Розіграйте друга – надішліть йому живе фото. Після цього він точно повірить у магію. Все залежить лише від вашої фантазії.

Для того, щоб вам було легше освоїтися в додатку, існує спеціальний гід, в якому прописано докладну інструкцію з використання рефейсу.

Як використовувати застосунок Reface

Це дуже просто і не займе багато часу. Від вас буде потрібно лише:

  • Прийміть користувальницьку угоду та надайте програмі доступ до вашої галереї та камери. Це потрібно, щоб програма могла працювати з вашими фотографіями.
  • Зробити селфі
  • Вибрати ролик, на основі якого буде створено дипфейк.

Готово! Додаток створює ролик сам, вам залишається лише трохи почекати. Також ви завжди можете самі видалити роботу, яка вам не сподобалася, а також ви можете подати запит, щоб усі ваші дані були видалені з серверів застосунку.
Цим додатком вже користується багато людей. Спробуйте й ви! Для цього перейдіть за посиланням нижче на офіційний сайт Play Market або App Store і скачайте Reface на свій пристрій.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange