Samsung Pay

«Samsung Pay» – це мобільний сервіс, за допомогою якого ви зможете здійснювати різні платежі. Користуйтеся сервісом у кафе та ресторанах, щоб сплатити свої покупки безконтактно. Тепер ваші гроші завжди будуть у вас під рукою, а якщо ви забудете гаманець будинку, то зможете скористатися банківською картою за допомогою смартфона.
Користуватися смартфонами для оплати своїх покупок дуже зручно. Він займає трохи місця і завжди у вас під руками. Ви можете спробувати платіжний сервіс вже зараз: для цього потрібно встановити Samsung Pay на ваш пристрій.

Переваги додатку Samsung Pay

Безпека

Розробники програми подбали про безпеку клієнтів. Для цього було впроваджено деякі функції та додаткові системи безпеки.

Наприклад, замість звичайного номера карти використовують унікальний цифровий код – токен. Це потрібно для того, щоб ваша інформація не була використана під час проведення операції, а отже – залишилася у безпеці.

Зручність

Для того, щоб запустити сервіс, вам потрібно провести пальцем по екрану свого смартфона і пройти аутентифікацію. Зробити це можна двома способами:

  1. За допомогою пін-коду
  2. Завдяки функції touch-id

Після цього ви можете здійснити оплату: просто піднесіть пристрій до терміналу. Завдяки такому способу авторизації ваш особистий кабінет завжди буде захищений, доступ до нього матимете тільки ви.

До речі, приємним бонусом стане те, що для проведення оплати вам не потрібно підключення до мережі інтернет.

Перевірте прямо зараз, для цього потрібно лише скачати «Samsung Pay» на пристрій під керівництвом операційної системи Android. Для коректної роботи програми, вам буде необхідно надати доступ до використання камери смартфона.

Samsung KNOX

Samsung KNOX – це вбудована система безпеки, яка перебуватиме у вашому смартфоні. Вона потрібна для того, щоб відстежувати уразливості у вашому смартфоні та захищати від спроб шкідливих атак.

Діє дана система в цілодобовому режимі, а це означає, що ви миттєво дізнаєтеся про якісь неполадки. Це допоможе вчасно зреагувати та захистити свої дані.

Якщо у вас виникнуть будь-які питання, ви завжди можете звернутися до служби підтримки програми. Всі необхідні контакти ви зможете знайти всередині програми.
Встановити «Samsung Pay» та користуватися додатком ви можете абсолютно безкоштовно з офіційного сайту Play Market. Для цього, перейдіть за посиланням під цим текстом. Це – офіційне джерело.

Google Play Market

Вам также может понравится :

Secured By miniOrange