Google Календар

Google Календар — це мобільний додаток, в якому можна розписати завдання на кілька днів уперед. Ви не забудете навіть про дрібниці – це зручно в щоденній метушні.
Ви можете витрачати менше часу на планування справ, а встигати більше. Оновлений Google Календар допоможе вам розставити пріоритетність і пам’ятати про всі справи.

Основні функції Google Календар

Розпишіть свої плани, використовуючи карти та картинки. Наочна візуалізація зорієнтує вас: ви відразу побачите, які справи залишилося зробити.

Синхронізація з Gmail

Якщо ви забронювали готель на Booking.com або записалися на стрижку в салон, на пошту прийде повідомлення з датою відвідування. Завдяки синхронізації вона автоматично додасться до вашого розкладу — її навіть не потрібно вносити вручну.

Завантажити Календар Google потрібно для ефективного планування дня. Тримати усі справи в голові неможливо. Зручно, коли вони знаходяться під рукою – у смартфоні або планшеті, якими ви користуєтесь протягом дня.

Режими перегляду

Перемикайтеся між уявленнями: дні, тижні та місяці. Можна подивитися, що ви вже запланували у зручному рядку з картинками.

Нагадування

Встановлюйте нагадування на певні завдання. Створюйте та переглядайте списки справ, а також отримуйте додаткові пуш-повідомлення.

Розумний режим “Цілі”

Хочете почати бігати, але не можете виділити для цього час? Вам потрібно встановити Google Календар, і він автоматично підбере вам зручний час між завданнями. В розрахунок він бере відстань від офісу до вашого будинку або інших місць, що часто відвідуваються.

Він розраховує, чи встигнете ви переодягнутися, побігати і прийняти душ, щоб встигнути до наступної зустрічі, наприклад. Ця функція працює не ідеально, звичайно ж, тому що не враховує втому чи відсутність бажання. Але все одно – це класно.

Щоб додати ціль, потрібно відповісти на кілька запитань:

  • Як часто ви плануєте виконувати дію?
  • Коли вам буде зручніше?

Решта календар спрогнозує сам, спираючись на ваш графік. Також він може сам переносити ціль, якщо ви додаєте до списку нові справи. Перенести ціль можна і вручну. Чим частіше ви користуєтесь календарем, тим краще він розуміє ваш спосіб життя і пропонує зручніші рішення.

Синхронізація з іншими календарями

Якщо ви використовуєте інші календарі, їх можна синхронізувати з Google™. Але все-таки зручніше користуватися одним календарем, у якому є вся важлива інформація про список справ.

Завантажити Google Календар можна на мобільні пристрої під керуванням Android™ та iOS.

Ідеальний календар: яким він має бути?

Він має бути простим і з достатньою кількістю функцій. Він не повинен зависати і вчасно нагадувати про всі заплановані справи. А ще має бути приємний інтерфейс.

І все це є у Google Календар, встановити який ви можете за посиланням нижче з Play Market або App Store. Зовнішній вигляд розроблений у популярному стилі “materialdesign” – він зручний і вміщує всю необхідну інформацію. Екран при цьому виглядає не перевантажено та свіжо – користуватися ним зручно.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Google, Google Play, Android и их логотипы являются товарными знаками компании Google LLC.

Secured By miniOrange