Steam

Steam — безкоштовний додаток для iOS та Андроїд, який дозволяє вам залишатися на зв’язку з іншими гравцями, стежити за новинами та купувати ігри з мобільного телефону. Також тут можна дізнатись останні новини в ігровій індустрії, купити гру і бути в курсі розпродажів в Стім.Основні функції мобільного додатка Steam

Переглядайте ігрові новинки

Їдете додому після роботи чи навчання? Щоб не витрачати час на перевірку оновлень будинку, зробіть у дорозі. У додатку можна ознайомитися з ігровими новинками, додати їх до списку бажаного або одразу купити. Доступ до магазину тепер є не лише з ПК, а й у будь-якому місці земної кулі. Головне – встановити на мобільний пристрій Steam.

Отримуйте доступ до своїх предметів

У цьому додатку також, як у версії для ПК ви отримуєте доступ до свого інвентарю та маркета. Тут можна купувати та продавати речі. Без вашого підтвердження речі нікуди не пропадуть із інвентарю.

Захистіть свій обліковий запис

Разом із мобільним автентифікатором Steam Guard Mobile Authenticator.

Віддалене управління

Тепер прямо у смартфоні або планшеті можна віддалено встановлювати чи видаляти ігри. Це зручно, якщо хочеться відразу після приїзду додому почати грати у нову гру.

Будьте завжди в мережі

Встановити Steam на iOS або Android можна для того, щоб завжди бути в курсі останніх подій світу. Вивчайте найпопулярніший контент ком’юніті, дивіться за досягненнями своїх друзів та ділитесь з ними своїми перемогами.

А як спілкування з друзями?

Розробники перенесли зі звичайної мобільної програми соціальні функції в Steam Chat. У ньому ви можете:

  • Подивитися, хто з друзів знаходиться у мережі. Не втрачайте нагоди зіграти з друзями!
  • Зручні чати, як у месенджерах. Ви можете ділитися відеозаписом своїх ігор, твітів, гіфками, картинками та іншими видами файлів.
  • Бажаєте додати нового друга? Створіть посилання-запрошення. Надіслати її можна будь-якому користувачеві платформи.
  • Налаштуйте повідомлення, щоб залишатися на зв’язку. З ними ви не пропустите повідомлення від одного або запрошення до гри. Зручно, сповіщення можна налаштувати для окремих чатів.
  • Бажаєте ввечері зіграти з друзями в улюблену гру? Зберіть усіх в одному місці: групи допомагають залишатися на зв’язку та швидко запросити всіх у гру.

Завантажити Steam для смартфона або планшета можна безкоштовно з офіційних магазинів програм Play Market або App Store за посиланням нижче

App Store   Google Play Market

Вам также может понравится :

Secured By miniOrange