Braindom 2

“Braindom 2” класна та весела гра на розвиток логіки. Безліч ситуацій, де ви стаєте відкривачем справи, злочинцем чи адвокатом.
Гра дозволяє вам самим знаходити підказки та відповіді на запитання. Підходить гра як дітям, і дорослим.

Про додаток

Дизайн

  • яскраві та барвисті картинки;
  • інтуїтивно-зрозумілий геймплей.

Суть гри

Суть гри полягає в тому, що насамперед це тренування для вашого мозку. Ви зіткнетеся з, начебто простими, завданнями у яких таке очевидне рішення. Критичне мислення працюватиме на повну котушку. І вас захопить те, як працює ваш мозок, здавалося б, у звичайній дитячій грі.

Понад 300 рівнів гри. І з кожним пройденим рівнем вам буде хотітися все більше і більше.

Після певних пройдених рівнів вам буде доступно міні-тести на IQ, які не дадуть вашому мозку розслабитися ні на секунду.

Ну, а для тих, у кого виникнуть проблеми з проходженням, можуть скористатися підказками.

Вони бувають двох видів.

  1. Лупа допомагає звернути увагу туди, де криється відповідь.
  2. Перепустити — Ви можете пропустити один із рівнів і повернутися до нього пізніше.

Гра підтримується операційними системами iOS та Android.

Особливості гри

По проходженні кожних 5 рівнів вам відкриватиметься персонаж. Цими персонажами є унікальні реальні особи, які жили колись або мешкають зараз. Наприклад: Вільям Шекспір, Ісаак Ньютон, Боб Марлі чи Барак Обама.

Про кожного персонажа буде короткий опис, хто це такий, дата його життя і чим він прославився. Саме тому ця гра буде корисна дітям, окрім просто тренування логіки та критичного мислення дитини.

У Braindom 2 ви зароблятимете окуляри, за які потім можете використовувати підказки. Ці окуляри називаються браяни. Додатково заробити браяни можна під час перегляду реклами, яка з’являється у грі після проходження кожного завдання.

Ну а для тих, кого дратує реклама, є маленький секрет. Після того, як ви зайшли в гру, ви можете просто вимкнути мобільний інтернет або мережу WI-FI на своєму мобільному пристрої і реклама не з’являтиметься.

Braindom – безкоштовна гра, але для тих, хто хоче грати більше і частіше, є розділ “Магазин”, де за допомогою кредитної картки Visa та MasterCard, або Apple Pay та Google Pay ви можете купити собі ще більше браянів.

Розробники Braindom мають 3 частини гри, які схожі візуально, але мають різні рівні та завдання.
Завантажити гру ви можете за посиланням нижче з Play Market або App Store.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange