VPN Tomato

VPN Tomato — мобільний продукт для створення приватної віртуальної мережі. Застосовується для приховання та шифрування вашої IP адреси. Також він зашифрує ваш інтернет-трафік, за допомогою чого ви відвідуєте сайти, які заблоковані вашим інтернет-провайдером.
Завдяки таким прихованням трафіку, ви можете не включати режим інкогніто, якщо на смартфоні увімкнено VPN. Всі ваші дії будуть приховані та повністю анонімні.

Також ви будете захищені від шахрайських операцій у Wi-Fi мережах у кафе або торговому центрі, тому що ваш трафік прихований, і ви можете спокійно користуватися такими мережами.

Завантажити VPN Tomato можна на смартфон з Android/iOS безкоштовно.

Переваги

Легке використання

У порівнянні з аналоговими програмами, цю програму легко використовувати. Після встановлення необхідно зайти в головне меню і натиснути на кнопку «Go». Система автоматично підключить вас до сервера в іншій країні.

Якщо використовувати безкоштовний обліковий запис, після підключення потрібно переглянути коротку рекламу. ВПН включається на 1 годину та 12 хвилин.

15 безкоштовних серверів

У базовій версії програми користувачеві доступні 15 безкоштовних серверів у різних країнах: США, Франція, Канада, Нідерланди тощо. За замовчуванням програма автоматично визначає ваше місцезнаходження та підключає до найближчого сервера.

Але також можна вручну вибрати сервер, якщо ви незадоволені автоматичним вибором програми.

Необмежена швидкість

Навіть у безкоштовному обліковому записі швидкість з’єднання не обмежена. Таким чином, ви практично не відчуєте різниці у швидкості роботи між стандартним з’єднанням та через ВПН.

Платний обліковий запис

Бажаєте отримати доступ до більшої кількості серверів і ще більш високої швидкості з’єднання? Тоді вам варто встановити VPN Tomato на смартфон або планшет, а потім купити платний обліковий запис. Це надасть:

  • доступ до більш ніж до 60 серверів по всьому світу;
  • високу швидкість з’єднання;
  • необмежений час використання та кількість трафіку;
  • повний захист конфіденційності.

Розблокуйте програми, сайти та ігри

Якщо вам заважають географічні обмеження, щоб отримати доступ до якогось сайту або програми, безкоштовний VPN Tomato допоможе їх уникнути. Перегляньте прямі трансляції каналів або читайте сайти, які не працюють у вашому місцезнаходженні, просто використовуючи цю програму.
Щоб встановити VPN Tomato на смартфон безкоштовно з Play Market або App Store, перейдіть за посиланням.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange