Bad Piggies HD

Bad Piggies HD – мобільна гра від розробників відомої у всьому світі ANGRY BIRDS. Новий проект узяв від свого старшого брата все найкраще: гумор, драйв та барвистість. Але при цьому повністю змінився геймплей: тепер це суміш аркади, головоломок та конструкторів.




Основне завдання гравця – зібрати з підручних засобів літаючий пристрій, і спробувати досягти мети, щоб вся ця збірка не розвалилася дорогою.

Завантажити Bad Piggies HD можна безкоштовно на мобільні пристрої з операційною системою iOS та Android.

У чому особливість гри Bad Piggies HD?

Сюжет

Уявіть картину: свиня сідає на зібрану з підручних засобів машину і з крутої гори спускається на гору динаміту. Варто додати, що під час спуску ця будова починає розсипатися на ходу, розлітаючись у різні боки.

Уявили?

Ось у цьому полягає суть цієї гри: створювати з підручних речей засіб для пересування і зробити так, щоб він зміг доїхати до фіналу. Зберіть літаючий, їздячий або навіть повзаючий автомобіль!

Вам подобається збирати конструктори?

Спробуйте це весело! На кожному рівні є певний набір запчастин, у тому числі можна зробити транспорт для свині. Складність полягає в тому, що відразу незрозуміло, як із коробки, миски та двигуна можна зібрати машину. Але повірте: це можливо!

Мало того, зібраний транспорт повинен відповідати декільком критеріям:

  • Мати потрібний запас міцності, щоб не розвалитися по дорозі
  • Вміти пересуватись з потрібною швидкістю, щоб вчасно дійти до фінішу
  • Керованості: важливо, щоб зібране вашими руками диво не лише вміло їздити чи літати, а й щоб на ньому можна було об’їжджати перешкоди

Понад 200 рівнів аварій, гонок та фана

Ми вважаємо, що заради фана варто встановити Bad Piggies HD: це весело та непомітно приховує час, коли його потрібно скоротати. Збирайте жахливі машини, сідайте свиню за кермо і вперед, до фінішу!

Зібраною машиною потрібно керувати. Саме для цього і варто правильно підбирати деталі, щоб швидше дістатися фінішу. Наприклад, ви можете на ходу прискорювати або сповільнювати рух, підніматися в повітря, прибирати ями на шляху (ох, як не вистачає такої функції в реальному житті), або розбивати перешкоди.




Щоб завантажити Bad Piggies HD безкоштовно з офіційного джерела Play Market або App Store, перейдіть за посиланням нижче. Це актуальна версія гри, яку підтримують розробники.

App Store    Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange