Mahjong

Mahjong – це мобільна версія найпопулярнішої у світі настільної гри. Також відомий як “Пасьянс Маджонг” або “Шанхайський пасьянс”. Суть гри в тому, щоб підбирати пари однакових плиток, поступово зменшуючи їхню кількість.
Кажуть, що ця гра підходить для того, щоб у процесі осягнути дзен. Ви концентруєтеся на тому, щоб охопити поглядом всю дошку і знайти плитки, що збігаються. Гра заспокоює нервову систему: ви розслаблюєтеся, але при цьому підвищується концентрація уваги.

Суть Mahjong

Щоб не тільки зрозуміти її, але й насолодитися, потрібно завантажити Mahjong на смартфон або планшет під керуванням Android. А сам процес простий: поєднуйте фішки з однаковим малюнком. Потрібно попарно забирати фішки з поля, щоб наприкінці нічого не залишилося.

Це головоломка, в якій одразу треба зупинитися і подумати: з якого краю краще почати розбирати плитки? Який хід допоможе прибрати більше фішок, щоб швидше перемогти?

Особливості гри Маджонг

Більше 1000 дошок

Насолоджуйтесь різними дошками: гра не набридне, тому що кожна наступна дошка мало схожа на попередню. Фони дощок можна налаштовувати вручну: підбирайте колір, з яким вам приємно гратиме.

Автономний режим

Ви можете грати без підключення до Wi-Fi або 4G – програма працює без доступу до інтернету. Це зручно, якщо ви хочете з користю провести час у дальній дорозі. Гра затягує, тому ви не помітите, як пролетіли кілька годин.

Безкоштовно

Встановити Mahjong можна безкоштовно, подальше використання програми також не потребує грошей. Під час гри вам можуть знадобитися підказки. Вони також безкоштовні, щоправда, їхня кількість на одну партію обмежена.

Реклама включається лише за вашим запитом, коли потрібно перемішати каміння. В інших випадках гра працює без реклами.

Щоденні квести

Щодня на вас чекають нові квести, в яких можна виграти рідкісні артефакти та нагороди. Це хороша ігрова механіка, яка мотивує щодня заходити у гру, щоб не втрачати навички. Завдання не обмежені у часі, тому ви можете спокійно розкладати маджонг.

Атмосфера

Рекомендуємо завантажити Mahjong, якщо бажаєте відчути справжню азійську атмосферу. Звук у східній манері, а HD-графіка лише посилює відчуття присутності. До того ж ви можете вибрати фішки, що посилює насолоду від процесу гри.
Щоб скачати Mahjong c Play Market, перейдіть за посиланням під цим текстом.

Google Play Market

Вам также может понравится :

Secured By miniOrange