Вікіпедія

Вікіпедія – це мобільний додаток для пристроїв на базі операційних систем iOS та Android. Мобільна версія вільної енциклопедії містить понад 280 мільйонів статей 280 мовами. Вся інформація, яку ви колись читали на сайті, тепер доступна у швидкому та зручному додатку.
Це вже друга версія додатку, яка відрізняється від попередника швидкістю, можливістю редагувати статті, ділитися матеріалами в соцмережах та іншими функціями – розгляньмо їх.

Мобільна Вікіпедія тепер більше, ніж ви звикли

Завантажити Вікіпедію потрібно не тільки для того, щоб шукати необхідну інформацію, а й щоб бути в курсі останніх новин світу. Розробники додали розділ з новинами, в якому можна ознайомитись з останніми подіями у вашому регіоні та світі.

Хочеться почитати вночі Вікіпедія? Не питання

Нічний режим допомагає вашим очам не так сильно втомлюватися від пізнього читання. Читайте з комфортом вдень або вночі: гнучкі налаштування програми Вікіпедія в два кліки допоможуть вибрати відповідний формат відображення. Можна налаштувати колір фону (світлий, темний або чорний) та вибрати розмір шрифту.

Пізнайте світ різними мовами

З нових функцій — можливість читати матеріали більш ніж 300 мовами світу. Якщо ви вчите нову мову, тоді можна встановити Вікіпедію на смартфон, і поповнювати не тільки словниковий запас, але і ваші пізнання в темі.

Редагуйте матеріали самостійно

Ви можете навіть не бути зареєстрованим користувачем, а доступ до редагування матеріалу все одно буде відкритий. Розробники вдячні за внесок кожної людини, оскільки це допомагає їм додавати нові, пізнавальні статті. У програмі можна створити або відредагувати існуючий матеріал.

Зберігайте статті на свій пристрій

Ви можете встановити Вікіпедію на смартфон або планшет, зберегти необхідні статті у внутрішню пам’ять, а потім перечитувати їх без доступу до Інтернету. Це зручно для поїздок між містами, коли на трасі чи поїзді немає інтернету. Стосується це і літаків: мандруйте з користю, найбільша енциклопедія у світі допоможе з цим!Діліться цікавими статтями

Використовуйте інтегровані кнопки соціальних мереж, щоб поділитися цікавими статтями з друзями. Завантажити Вікіпедія на мобільний пристрій можна з офіційного магазину Play Market або App Store — переходьте за посиланням нижче.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange