Google Новини

Google Новини — це мобільний додаток від однойменного сервісу Google™. У 2018 році компанія представила масштабне оновлення. Змінився інтерфейс, впровадили штучний інтелект у підбір новин, додали можливість соціальної реакції через соціальні мережі.Розумна стрічка в Google Новини

В основі лежать алгоритми, що збирають інформацію на теми, які ви читаєте найчастіше. Часто робота з подібними сервісами виявляється марною, тому що вони «навгадки» рекомендують матеріали.

Але приємна несподіванка: у Google справді попрацювали над штучним інтелектом. Більшість новин, інфоприводів і статей справді виявляються корисними та цікавими.

Щоб ця функція працювала нормально, потрібно завантажити Google Новини на смартфон та планшет, а потім кілька днів читати по 4-5 новин, які вас цікавлять. Програма поступово почне підлаштовуватися під ваші інтереси і рекомендуватиме корисні статті.

Зовнішній вигляд

Інтерфейс переробили кардинально. Тепер він приємний оку, і користуватися програмою набагато зручніше.

Усередині є чотири вкладки:

  • Рекомендації
  • Заголовки
  • Преса
  • Збережені матеріали

У «Рекомендації» штучний інтелект збирає матеріали, ґрунтуючись на вашому смаку. Зайшовши сюди, ви побачите п’ять новин, які вважаються важливими та цікавими, на думку ІІ. Після цього йде основний блок із новинами.

“Заголовки” – це важливі новини з усього світу. Рішення про те, чи важлива новина приймає сервіс. Тут навряд чи працюють якісь алгоритми, крім вашого розташування.

Встановити Google Новини потрібно для розділу «Вибране» (збережені матеріали). У ньому ви можете передплатити обрані теми, а в режимі офлайн читати збережені новини.

Розділ “Преса” – це сторонній сервіс. Тут можна сплатити передплату на популярні видання. Провести платіж можна безпосередньо через Google Pay буквально в один клік. Тільки потрібно, щоб ви прив’язали до облікового запису платіжну або кредитну картку.

Цими двома розділами можна користуватися в перші дні, щоб підписатися на теми, що вас цікавлять.

На жаль, сервіс ігнорує новини іншими мовами від слова «зовсім». Можна було формувати добірки авторитетних зарубіжних медіа, але він цього не робить. Навіть якщо ви підпишетесь на зарубіжні джерела, їх новини все одно вам не покажуть.

З одного боку, наміри розробників зрозумілі: показувати інформацію місцевою мовою пристрою. Але з іншого: навіщо тоді додавати можливість передплати іноземних ресурсів?
Незважаючи на ці невеликі мінуси, ми рекомендуємо завантажити Google Новини на ваш смартфон і залишатися в курсі основних подій.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Google, Google Play, Android и их логотипы являются товарными знаками компании Google LLC.

Secured By miniOrange