Slack

Slack — мобільний додаток, який поєднує функції кроссплатформенного мессенджера для роботи та особистих переписок. Тут можна створювати теми обговорення, об’єднувати чати в робочі канали та задавати чатам потрібні налаштування.
Незалежно від того, працюєте ви в маленькій команді або великому бізнесі, рекомендуємо завантажити Slack на мобільний пристрій, щоб мати доступ до робочих чатів. Так як застосунок доступний на різних пристроях, інформація синхронізується в реальному часі.

Навіщо потрібен Slack?

Основне призначення — корпоративне спілкування з командою та клієнтами бізнесу. Ви можете організувати чати за проектами, темами, командами або вигадати власну систему класифікації.

Наприклад, ви працюєте одночасно над двома проектами, у кожному з яких є кілька етапів розробки: маркетинг, дизайн та програмування. За кожний етап відповідає своя команда. Щоб не змішувати інформацію в один канал, можна створити окремі чати для кожної команди.

Зручна комунікація з командою

Прямо в чаті можна викликати потрібну вам людину, використовуючи значок @ або нікнейм користувача. Відзначати людей потрібно для того, щоб ніхто не втратив нитки обговорення та вчасно помітив будь-які оновлення у чаті.

Встановити Slack можна на смартфон або планшет із операційними системами iOS та Android.

Інтеграція Slack з іншими інструментами

Якщо ви використовуєте в роботі Google Документи, Dropbox, Asana та інші інструменти (повний перелік доступних інтеграцій можна подивитися в додатку), то ви можете з’єднати їх зі Slack, щоб не витрачати час на ручний імпорт файлів та документів.

Інтеграція допомагає швидше та ефективніше працювати, оскільки всі важливі файли знаходяться у вас під рукою.

Персональні повідомлення

Налаштуйте сповіщення, щоб отримати пуш-повідомлення на смартфоні про зміни в чатах. Зосередьтеся на тому, що важливо зараз: встановіть повідомлення, щоб не пропустити оновлення в темі.

Зідзвони з командою

Завантажити Slack можна і для того, щоб телефонувати з учасниками команди прямо всередині додатку. Якщо у вас є питання, яке швидше і простіше обговорити голосом, ви можете зателефонувати колезі не виходячи з додатку. Це зручно, тому що зв’язок гарної якості, без шумів та перешкод.
Щоб скачати Slack з офіційного магазину Play Market або App Store для iOS або Android, перейдіть за посиланням нижче.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange