Англійська мова – граматика, фрази, слова, тести

“Англійська мова – граматика, фрази, слова, тести” – мобільний додаток, який допомагає вивчити основи англійської мови. Тут ви знайдете всю потрібну інформацію, яка допоможе навчитися правильно писати, читати та говорити англійською мовою.
Це свого роду довідник та словник: тут є всі правила граматики, а також велика кількість слів та фраз. Розробники склали словник-поліглот і продовжують наповнювати його новими виразами та словами.

Словник складений на основі популярних слів та фраз, сленгу, граматичних правил та розмовника. Завантажити «Англійська мова – граматика, фрази, слова, тести» також корисно для того, щоб перевіряти свої знання – усередині є тестова програма, яка перевіряє рівень ваших знань.

Переваги додатку

Без нудної теорії

Тут немає великих і нудних текстів чи нудної граматики. Щоб полегшити користувачам процес вивчення матеріалу, інформація подається у лаконічній та зрозумілій формі. Щоб вивчити та зрозуміти матеріал за невеликі терміни, розробники прибрали «воду» з навчальних матеріалів.

Спочатку ви проходите урок, а потім одразу ж закріплюєте його тестуванням. Це допомагає зрозуміти та вивчити матеріал.

Практичні навички

У цьому додатку ви можете:

  • Швидко вивчати нові слова, фрази та популярні словосполучення
  • Підвищити запас слів, які потрібні у щоденному та професійному спілкуванні
  • За допомогою розмовника ви почуватиметеся впевненіше за кордоном
  • Станете більш цінним фахівцем у своїй галузі — англійська мова допомагає заробляти більше грошей, якщо ви працюєте у бізнесі

Іноземну мову вивчити складно. Але якщо ви щодня цілеспрямовано вивчатимете нові слова, розмовлятимете з носієм мови, то з кожним разом почуватиметеся впевненіше. Для цього вам потрібно лише розпочати: встановити «Англійська мова — граматика, фрази, слова, тести».

Здається, що англійську граматику неможливо вивчити самостійно. Тому розробники полегшили ваше завдання: ви вивчатимете мову на прикладах і тестах.

Таким чином ви привчите мозок до щоденної порції знань, і поступово почнете краще розуміти граматику, а головне навчитеся користуватися нею в розмові.
Завантажити «Англійська мова – граматика, фрази, слова, тести» можна безкоштовно з Play Market або App Store– перейдіть за посиланням під текстом.

App Store   Google Play Market

Вам также может понравится :

Secured By miniOrange