Opera

Opera швидкий, безпечний браузер, який знає про те, як блокувати непотрібну рекламу. Персоналізовані новини, економія трафіку та інші функції роблять роботу з цим браузером справді зручною та ефективною.
Цей мобільний браузер доступний для двох операційних систем: Android та iOS. Він може синхронізувати дані з комп’ютерною версією браузера, зберігаючи важливі дані користувача. Тепер навіть на ходу ви можете зайти на улюблений сайт, навіть якщо забули пароль – браузер самостійно здійснить вхід, заповнивши рядок з логіном та паролем.

Корисні функції мобільної версії Opera

  • Дізнайтесь першим новини, які вам цікаві.

Розробники створили спеціальну стрічку новин, яка запам’ятовує ваші уподобання. На основі запитів та відвіданих веб-сайтів вона створює персоналізований контент. Тут відразу можна підписати на цікаві канали, а також зберігати цікаві статті в закладки.

Блокування спливаючих вікон та миттєве завантаження веб-ресурсів.

Мобільна реклама сильно уповільнює роботу браузера і даремно використовує трафік. У Опері вбудований блокувальник реклами: він прискорює завантаження сторінок і заощаджує трафік.

  • Економний режим.

Якщо вам доводиться працювати в повільній мережі, то увімкнувши спеціальний режим економії, можна швидше завантажувати сторінки. Програма має унікальну технологію стиснення даних: заощаджує трафік, але ви легко працюєте з будь-якими веб-ресурсами.

  • Все під рукою.

На експрес-панелі можна синхронізувати найважливіші дані: сайти, закладки та відкриті вкладки. Створивши обліковий запис, ви отримуєте доступ до своїх даних з будь-якого пристрою та будь-де: вдома, на роботі або в транспорті. Головне – мати доступ до Інтернету.

  • Зручне читання.

Понад 60% усіх мобільних сайтів неможливо масштабувати. Але в мобільному браузері Opera для Android у ручному режимі можна збільшити або зменшити будь-яку сторінку. Додатково працює функція автоматичного перенесення тексту: абзаци регулюються по ширині та за потреби переносяться на наступний рядок.

  • Нічний режим.

Якщо ви часто читаєте з екрану смартфона у темряві, вам сподобається ця функція. Очі втомлюються не так швидко і сильно, а читати набагато легше та приємніше.

Висновок

Більше 250 мільйонів власників смартфонів на Android та iOS використовують Opera. Спробуйте й ви, вам сподобається!

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange