Skype для Mac OS

Skype для Mac – це версія програми, розроблена спеціально під цю операційну систему. На ній працюють комп’ютери та ноутбуки від компанії Apple. Ця програма – найпопулярніша для здійснення відеодзвінків. Якщо в інших месенджерах наголос на спілкуванні в чаті, то тут — на відеозв’язок.
Програма безкоштовна, тому її використовують мільйони користувачів у всьому світі. Підходить як для особистих, так і для робочих цілей.

Ви можете не просто зателефонувати людині, а й побачити її. Це те, що приваблює користувачів Скайпа і постійно збільшує їхню кількість.

Інтерфейс виглядає так само, як і на мобільній версії. Це зручно, тому що вам не потрібно звикати до зовнішнього вигляду, він однаковий на всіх пристроях.

Установка Скайп на Макбук

Завантажити Skype для Mac OS можна за посиланням під цим текстом. Це офіційна версія програми, яка постійно отримує оновлення.

Завантажте інсталяційний файл та відкрийте його. Виберіть установки для встановлення та дочекайтеся її завершення. Відкрийте програму, щоб розпочати спілкування – вона готова до використання.

Переваги

Ви можете спілкуватися зі своїми друзями у будь-якій точці світу. І не має значення, яким пристроєм вони користуються. Це стосується і вашої зручності: завдяки синхронізації, ви можете використовувати ваш обліковий запис на декількох пристроях одночасно.

Відеодзвінки

Це основна перевага програми. Завдяки оновленому алгоритму роботи програми ви спілкуєтеся зі звуком у HD-якості. А якість картинки з веб-камери вже залежить від її роздільної здатності.

Під час дзвінка можна відреагувати на сказане людиною: надішліть швидку реакцію у вигляді емодзі. Віртуальне спілкування не замінює реальне, але такі маленькі нюанси допомагають урізноманітнити ваше спілкування.

Щоб завжди залишатися на зв’язку з близькими людьми, потрібно встановити Скайп для Mac на ваш ноутбук.

Миттєві повідомлення

Ви можете отримувати та надсилати повідомлення в чаті, відразу ж реагуючи на них. Щоб виразити ту чи іншу емоцію, використовуйте смайли, які знаходяться прямо під рукою – у робочій області чату.

Демонстрація екрану

Швидше за все, ви часто працюєте за комп’ютером. Якщо потрібно поділитися результатом роботи з колегами або презентувати проект замовнику, скористайтеся функцією «Демонстрація екрану».

З її допомогою зручно обговорювати проект віддалено: ви включаєте демонстрацію і показуєте все, що потрібно, принагідно доповнюючи розповідь коментарями. Увімкнути демонстрацію можна під час розмови.

Запис розмов

Розмову можна записати, щоб потім прослухати її ще раз і не проґавити важливі деталі.

Більше можливостей для розмов

У робочій області чату є додаткові функції. Наприклад, ви можете поділитися своїм місцем розташування, надіслати контакт у чат, запланувати дзвінок, створити опитування або додати файл. Ці функції знаходяться в самому низу чату там, де ви набираєте текст.
Завантажити Скайп для Мак можна безкоштовно, на офіційному джерелі – сайті розробників. Для цього перейдіть за посиланням під цим текстом.

mac macos

Залишайтеся на зв’язку разом зі Skype

androidioswindowslinuxweb online

Secured By miniOrange