Mozilla Firefox

Mozilla Firefox – швидкий мобільний браузер, орієнтований на захист даних користувача. Ви можете не перейматися приватністю — реклама блокується автоматично, а сайти не зберігають вашу історію переглядів. Серфінг в Інтернеті став набагато зручнішим та безпечнішим!
Цей браузер підходить для використання як на смартфонах, так і на планшетах. Підтримуються операційні системи Android та iOS. Це повноцінна версія програми, яка має такі ж корисні функції, як і версія для ПК.

Користувачеві доступне широке налаштування приватності, а також висока швидкість роботи. Якщо у вас є кілька пристроїв на різних операційних системах, це не проблема — всі дані синхронізуються.

Переваги Mozilla Firefox:

  • Легко отримуйте доступ до своїх закладок, історії пошуку, збережених паролів та багато іншого
  • Функція «Надсилання вкладки» дає можливість надіслати потрібний веб-ресурс з одного пристрою на інший. Наприклад, з телефону на комп’ютер
  • Можна самостійно контролювати, чим ви ділитеся в Мережі: доступна функція розумного захисту від відстеження. Реклама, яка переслідує на сайтах, більше вас не потурбує. Після завершення сеансу браузер не зберігає ваші файли cookie.

Що є корисним для Android?

Тільки для смартфонів на базі операційної системи Android мобільний браузер Firefox пропонує розширені можливості кастомізації:

  • Розширення.
  • Теми.

Можна встановити необхідні інструменти, які допомагають працювати в Інтернеті, а також налаштувати браузер під настрій за допомогою тем.

Спеціальна версія Firefox Focus (доступна тільки для Андроїд) – це данина приватності. Він швидкий та вміє ретельно приховувати дані користувача. За ним, як за кам’яною стіною, персоналізована реклама тепер не наздоганятиме вас на кожному сайті.

А що з iPhone?

Розробники не залишили осторонь мобільні пристрої на базі iOS. Завдяки вбудованому в браузер скрипту, який блокує рекламу та марні flash-елементи деяких сайтів, це допомагає прискорювати роботу. Чим менше елементів на сайті – тим швидше його завантаження. Але не турбуйтеся: скрипт відключає лише зайві, набридливі елементи.

Висновок

Якщо вам мало основних функцій приватності, можна включити режим невидимки. Він не дає скріншоти і видаляє дані про відвідування сайту навіть з пам’яті телефону.
Firefox – це захищений та швидкий мобільний браузер. Спробуйте й ви!

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange