Wear OS by Google (раніше – Android Wear)

Wear OS by Google — мобільне розширення для однойменного годинника, яке значно розширює їх функціонал. Вони синхронізуються з телефоном, тому можна отримати миттєву допомогу від Google Assistant: прочитати повідомлення, стежити за фізичною активністю тощо.
Тепер не потрібно діставати телефон, щоб скористатися основними функціями смартфона. Зв’язка «розумний годинник» та мобільний додаток Wear OS by Google завантажити який можна за посиланням внизу цього тексту, буквально звільняє ваші руки.

Особливості Wear OS

Ваш день під контролем

Google Асистент у потрібний момент дає корисні підказки. Наприклад, він може підказати, скільки часу триватиме дорога, які у вас є важливі зустрічі, сам перевірить статус вашого рейсу та повідомить про результат.

Слідкує за фізичною активністю користувача

Додаток Wear за допомогою годинника стежить за вашим здоров’ям. Для цього годинник відстежує дві метрики: частоту серцебиття та кількість пройдених кроків. Дані передаються в додаток, і він розраховує рекомендації, виходячи з вашого способу життя.

Встановити Wear OS by Google можна безкоштовно на смартфони з версією операційної системи Android від 6.0 та iOS від 10.3

Додаткові функції Wear OS

  • Керування відтворенням треків: зручно перемикати треки, не відволікаючись від тренування.
  • Всі повідомлення в одному місці: програма виводить в одному місці повідомлення, повідомлення про пропущені дзвінки та інші програми.
  • Допомагає ефективно працювати: заплановані заходи автоматично підтягуються з календаря. Нагадування допоможуть вам завжди пам’ятати про найважливіші події.
  • Можна налаштувати стиль відображення інформації завдяки кільком сотням тем та циферблатів.
  • Будильник та секундомір допоможуть вчасно прокидатися та зручно відстежувати час роботи.

Завантажити Wear OS потрібно на смартфон, якщо ви користуєтеся «розумним» наручним годинником. Програмне забезпечення стає простішим, продуктивнішим, а також ним зручніше користуватися.

Залежно від моделі пристрою (як смартфона, так і годинника), доступні функції можуть відрізнятися. Платформа для електроніки використовується одна, але її робота також залежить від функцій у вашому годиннику.
Завантажити Wear OS можна безкоштовно з офіційного джерела – Play Market або App Store. Для цього перейдіть за прямим посиланням під цією статтею.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange