17TRACK: універсальне відстеження посилок

17TRACK: універсальне відстеження посилок — програма для відстеження посилок. У цьому додатку можна відстежити посилку з Китаю чи іншої країни.
Основна перевага цього сервісу – 220 поштових операторів. Це означає, що ви можете замовити посилку через будь-яку компанію (навіть якщо у неї немає свого мобільного додатка), а відстежити її через 17TRACK.

Тут можна відстежити як великих перевізників, і служби експрес-доставки. Також є підтримка транскордонних перевізників, які працюють у кількох країнах одночасно.

Основні переваги 17TRACK

Відстеження

В одному місці можна відстежувати посилки одразу від кількох поштових операторів. Це зручно, якщо ви в один проміжок часу зробили замовлення у різних країнах, наприклад.

Щоб не відкривати кілька додатків або сайтів служб доставок, можна просто завантажити 17TRACK: універсальне відстеження посилок на iOS або Android.

Коли статус посилки змінюється, ви отримуєте повідомлення. А щоб швидко переглянути статус усіх посилок, потрібно згорнути на головному екрані вниз.

Чи займаєтеся продажами через інтернет?

Тут можна швидко копіювати посилання відстеження та надіслати його клієнту. Кожному номеру відстеження можна задати власну назву – так ви не загубитеся у списку відправлень.

Віджет для домашнього екрану

Щоб бачити основну інформацію про статус відправлення, додайте віджет на головний екран. Чи використовуєте кілька пристроїв одночасно? Дані синхронізуються і ви можете бачити інформацію про посилки на будь-якому пристрої, будь то планшет, смартфон або ПК.

Додаток завантажили більше 319 тисяч користувачів тільки в Play Market, крім Apple Store і версії для комп’ютерів.

17TRACK доступно більш ніж 30 мовами. Це зручно, якщо ви займаєтеся електронною торгівлею з іншими країнами, і вам потрібно надавати клієнтам трек номер для відстеження статусу доставки.

Навіть якщо ви просто часто купуєте товари в інтернеті, то ця програма позбавить вас від зайвих дій щодо відстеження посилок. В одному місці зібрано трек-номер усіх ваших посилок.

Якщо під рукою немає мобільного пристрою, ви можете зайти на офіційний сайт компанії і прямо на головній сторінці ввести номер посилки. Система покаже останні статуси на ваше відправлення.
Завантажити 17TRACK: універсальне відстеження посилок безкоштовно можна з Play Market або App Store за посиланням нижче

App Store   Google Play Market

Вам также может понравится :

Secured By miniOrange