DuckDuckGo Privacy Browser

Конфіденційний браузер для вашого безпечного пошуку та використання. Встановіть DuckDuckGo на ваш мобільний телефон або розширення на комп’ютер та ноутбук. І ви у безпеці як стверджує розробник.Про додаток DuckDuckGo

У нашому повсякденному житті може статися все, що завгодно. Нерідко зламують сторінки у соціальних мережах чи намагаються списати гроші з карток. Для того щоб цього запобігти розробники придумали цей браузер.

Основні функції DuckDuckGo

Додаток та розширення для браузера зроблено для того, щоб:

  • Шифрувати сайти, які ви відвідуєте.
  • Безпечний конфіденційний пошук.
  • Приховування рекламних банерів.
  • Жодних збережених даних.

Творці додатка акцентую увагу на тому, що жодної особистої та публічної інформації вони не зберігають. Тому в даному браузері вам не вдасться зберегти паролі для входу.

Дуже безпечна програма для вашого користування на просторах інтернету.

Функціональність

  • Функція Tracker Radar. При використанні браузера функція відстеження автоматично вимикається, і ніхто не зможе відстежувати ваші дії в Інтернеті.
  • Smarter 0 Encryption функція допомагає вам відвідувати сайти, які безпечні і ніби підштовхує вас заходити тільки на сторінки зашифровані (HTTPS).
  • Email Protection допомагає вам захистити ваші електронні листи. Так як більше 70% повідомлень після їх відкриття можуть стежити з вашими подальшими діями в мережі.
  • Функція глобального приховування даних. Вона допоможе тим, що автоматично будуть вжиті дії для відмови розкриття особистих даних.
  • І, нарешті, функція App Tracking Protection. Допомагає вам безпечно користуватися іншими програмами, не переживаючи за безпеку даних. Так як ця функція 24/7 блокує всі закриті трекери, які можуть бути в програмах.

Дизайн браузера DuckDuckGo

Зовнішній вигляд браузера та розширення практично нічим не відрізняється від звичного дизайну Chrome. Завдяки цьому ви не заплутаєтеся, де і що натискати.

Основною фішкою даного браузера, крім безпеки звичайно, є кнопка під назвою “Вогонь”.

Ця кнопка дозволить вам в один дотик закрити всі відкриті вкладки та очистити кеш-історію. Це так зручно, коли замість 4-5 дій вам потрібно зробити лише одне.
Додаток підтримує операційні системи iOS та Android. І скачати ви його можете абсолютно безкоштовно з офіційних джерел App Store та Play Market за посиланням нижче.

App Store   Google Play Market

Вам также может понравится :

Secured By miniOrange