Google Об’єктив

Google Об’єктив — незвичайна мобільна програма для пізнання навколишнього світу. За допомогою програмного забезпечення та камери пристрою можна:

  • Фотографувати текст та перекладати незнайомі слова
  • Зберігати візитки відразу в контакти
  • Додавати до Календару заходи з плакатів
  • Копіювати інформацію на згадку про телефон

Програма використовує камеру, щоб сфотографувати щось, а нейромережа визначає, що саме зображено на знімку. Потім ви можете вибрати опцію, що саме потрібно зробити з цією інформацією.

Завантажити Google Об’єктив можна на мобільні пристрої з операційною системою Android.

Як працює додаток?

Ви наводите камеру на об’єкт, що цікавить вас, і отримуєте про нього інформацію. Все пов’язано з штучним інтелектом: він знаходить предмети, тексти, коди та інші види інформації.

Основне завдання програми – знайти об’єкт у відеошукачі. Потім вона видає інформацію та пропонує низку дій — те, що можна зробити зі знайденою інформацією.

Що можна робити в об’єктиві Google?

  1. Знаходити назви нових рослин і тварин. Ви можете дізнатись породу собаки з парку або квітки на клумбі.
  2. Дивитися інформацію про місця навколо вас. Дізнайтеся цікаві факти про заклади та архітектуру, яка вас оточує.
  3. Побачили в магазині класні меблі чи одяг? Ви одразу можете подивитися в яких місцях вона продається та порівняти ціни.

Встановити об’єктив Google можна безкоштовно. Програма може працювати як окрема програма, якщо ви завантажуєте його на свій смартфон. У деяких моделях смартфонів це вбудована функція у стандартну програму «Камера».

Зчитування тексту

Незалежно від мови, якою написаний текст, додаток зчитує його з високою точністю. Прямо у програмі можна вибрати потрібний шматок тексту, а потім система запропонує зробити одну з дій:

  • скопіювати у буфер обміну;
  • перекласти іншою мовою;
  • знайти інформацію про виділений фрагмент у пошуковій системі.

Алгоритм вміє визначати візитки, тому одразу пропонує занести дані до вашої телефонної книги.

Утиліта добре справляється зі зчитуванням тексту на логотипах та вивісках. Зручно, якщо вам потрібно переглянути інформацію про книгу, наприклад, і знайти магазин, де її можна купити поблизу або в інтернеті.
Завантажити Google Об’єктив можна безкоштовно з Play Market за посиланням нижче. Деякі функції програми працюють лише з доступом до Інтернету.

Google Play Market

Вам также может понравится :

Secured By miniOrange