Uber

Uber — додаток, який за кілька хвилин знаходить персонального водія з автомобілем. Він відвезе вас, куди скажете, а вартість поїздки можна заздалегідь розрахувати до посадки. Додаток працює більше, ніж у 500 містах світу.
Uber відіграє роль диспетчера таксі, з’єднуючи пасажирів та водіїв. Але цей формат зручніший. Встановіть додаток на телефон і в будь-який час доби викликайте таксі.

Замовити поїздку можна в кілька кліків: вкажіть місце, куди потрібно доїхати і виберіть тип машини: uber X, uber POOL (поїздка з супутниками, тому коштує дешевше) або BLACK. На карті показані автомобілі, які знаходяться неподалік вас. Це зручно, щоб бачити, чи зможете ви найближчими хвилинами виїхати.

Відправивши замовлення, його приймає водій таксі, який вже вільний або закінчує поїздку поблизу. Попередню ціну за поїздку можна побачити у додатку. Якщо на вулицях вільний проїзд, немає пробок, то вона залишиться такою самою. Якщо доведеться стояти у пробках або їхати в об’їзд, сума збільшується.

Як замовити таксі в Uber?

  • Відкрийте додаток.
  • Вкажіть місце, куди слід потрапити.
  • Найближчий до вас водій прийме замовлення. Ви побачите його місцезнаходження та пересування картою.
  • Відразу можна переглянути профіль водія: його фотографію та інформацію про автомобіль.
  • Завершивши поїздку, ви сплачуєте її прив’язаною до додатку банківською карткою.
  • Оцініть свого водія, вказавши зірками якість сервісу. Також можна доповнити відгук текстовим описом.

Водії також ставлять вам оцінки. Будьте ввічливими та привітними, тоді у вас буде високий рейтинг. Таких пасажирів забирають швидше, ніж людей, які неповажно спілкуються із водіями.
Оновити або завантажити Uber c Play Market або App Store можна за посиланням нижче.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange