Uber Eats: доставка їжі з ресторанів

Завантажити Uber Eats, цей застосунок вам знадобиться.

А що ви думали, що Uber збирається зупинитися на сервісі таксі? Тому якщо ви зголодніли, замовляйте їжу з кафе та ресторанів, адже вона приїде до вас на Uber-швидкості!

Як працює мобільний додаток Uber Eats?

  1. Завантажте Uber Eats додаток на посилання нижче.
  2. Зареєструйте обліковий запис. Якщо ви вже користуєтеся сервісом таксі, програма автоматично візьме ваші дані.
  3. Знайдіть ресторани та кафе, у яких є доставка.
  4. Виберіть страви з меню.
  5. Зробіть замовлення та сплатіть його у своєму акаунті.

Спочатку замовлення приймає ресторан: готує їжу та вказує приблизний час готовності страви. Незадовго до його готовності за їжею виїде кур’єр сервісу. Зручно те, що користувач додатку може попросити ресторану прибрати або додати якийсь інгредієнт у страву.

На жаль, сервіс працює лише у центрі великих міст. Але представники компанії обіцяють, що якщо буде попит на послуги, вони розширять географію доставки.

Відстежити замовлення можна в реальному часі від ресторану до вашого місця розташування.

Переваги

Тепер ви можете замовляти страви у улюблених ресторанах, не виходячи з дому чи офісу. Тут можна замовити все, що завгодно: і популярної піци та суші до екзотичних страв індійської кухні.

Вашу їжу привозять водії та кур’єри сервісу Uber. Кур’єри використовують як автомобілі, так і велосипеди та мотоцикли. У звичайних міських умовах доставка відбувається за 30-40 хвилин. Якщо це центр міста в годину пік, то час доставки збільшується, звичайно ж.

Зручно, що ви можете викликати таксі, та попросити водія зайти за пакетом із їжею.

Сервіс було запущено у 2014 році, і за цей час встиг запровадити багато корисних оновлень для користувачів. На початку 2019 року він працює більше ніж у 200 містах світу.

Оновити або завантажити Uber Eats можна за посиланням нижче!

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange