360 Total Security

360 Total Security захищає персональний комп’ютер від троянських програм, шпигунів та інших вірусних програм. Оптимізує роботу ПК, очищаючи дисковий простір. Робить роботу встановлених програм стабільною, захищаючи їхню відмінність від шкідливих елементів.Види небезпечних програм

Віруси – це лише один вид програм, які псують роботу системи. Ще є хробаки, програми-боти та трояни. Завдання всіх цих файлів – завдати шкоди персональному комп’ютеру і вивести одну або кілька програм.

Віруси

Ушкоджують файли, для яких вони створені. Часто супроводжують аудіо або відео в Інтернеті. Як результат, вони легко переміщаються між тисячами комп’ютерів. Атакують файли за наявності основної вірусної програми.

Черв’яки

Вони виводять програми з ладу, навіть не маючи основної програми, що управляє. Потрапивши в комп’ютер, черв’як копіює себе і проникає до інших ПК через локальну мережу чи Інтернет.

Знижують швидкість Інтернету та розчищають дорогу для інших небезпечних програм.

Трояни

Завантажуються як звичайних програм. Після встановлення починають шкідливу роботу: копіюють, видаляють, змінюють або крадуть потрібну інформацію. Ступінь їхньої агресії буває різною: одні просто крадуть інформацію, а інші повністю передають керування комп’ютером іншій людині, роботу чи систему.

Шпигуни

Відстежуйте ваші дії в мережі, електронну пошту, конфіденційну інформацію. Збирає облікові дані із сайтів, де ви зареєстровані. Також може враховувати натискання клавіш, запам’ятовуючи введену інформацію.

Тож тепер не можна користуватися комп’ютером?

Можна, але треба робити це правильно. Перейдіть за посиланням нижче, і завантажуйте 360 Total Security. Цей антивірус безкоштовний та захищає ПК під час роботи в Інтернеті. Він не вантажить систему, не дратує постійними повідомленнями, а просто робить свою роботу.
Оновити або завантажити 360 Total Security з Play Market або App Store можна за посиланням нижче

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange