Bolt

«Bolt» — це мобільний додаток, за допомогою якого ви можете замовити поїздку більш ніж у 45 країнах світу. Ви можете вибрати клас транспортного засобу, слідкувати за водієм у режимі реального часу, а також користуватися окремим профілем для робочих поїздок.
Встановити «Bolt» можна безкоштовно на мобільний пристрій під керівництвом операційної системи Android або iOS.

Чому варто вибрати застосунок «Bolt»?

Зручність

Якщо ви надасте доступ до свого розташування, програма автоматично введе адресу початку поїздки. Це актуально, коли клієнт перебуває в чужому місті або просто забув назву потрібної вулиці. Крім того, ви без проблем можете замовляти поїздки для своїх близьких, адже для цього потрібно лише прибрати позначку біля рядка “особиста поїздка”.

Служба таксі «Bolt» також подбала про різні способи оплати для своїх клієнтів. Ви можете розрахуватися як готівкою, так і безконтактно, за допомогою будь-якої банківської картки, Google Pay або Apple Pay.

Переваги «Bolt»

Слоган компанії «Доступні поїздки» повністю відповідає дійсності, адже, на відміну від конкурентів, «Bolt» досить часто пропонує своїм клієнтам цікаві пропозиції.

Наприклад, абсолютно всі користувачі з деякою періодичністю отримують знижку 20% незалежно від дальності поїздки та класу автомобіля. Тому навіть з невеликим бюджетом ви зможете дістатися потрібного місця швидко і комфортно.

Зверніть увагу, що вартість поїздки вплинуть додаткові умови (наявність кондиціонера тощо).

Перевагою служби є робота 24/7. У який би час вам не знадобився транспорт, ви можете просто завантажити програму «Bolt» та скористатися послугами таксі.

Як користуватися програмою?

Все набагато простіше, ніж здається. Для того, щоб викликати таксі, вам потрібно виконати лише кілька кліків:

  • Відкрити додаток та вибрати початкову та кінцеву точки маршруту.
  • Вказати додаткові побажання.
  • Зробити замовлення.

От і все! Слідкуйте за водієм, який прийняв замовлення на карті програми в режимі реального часу, а після поїздки оплатіть її, та оцініть якість поїздки. До речі, у додатку оцінюють не лише водія, а й пасажира. Як факт, на замовлення пасажира із гарним рейтингом водій приїде швидше.
Ви можете встановити “Bolt” з офіційного джерела Play Market або App Store. Для цього необхідно перейти за посиланням під цим текстом.

App Store   Google Play Market

Вам также может понравится :

Secured By miniOrange