Uklon

«Uklon» – це мобільний додаток для онлайн замовлення таксі на території України. Просто вкажіть вимоги та маршрут, а сервіс сам підбере необхідний транспортний засіб. Обирайте клас авто, стежте за вашим водієм на карті в режимі реального часу, а також отримуйте акційні пропозиції в одному додатку.
Встановити Uklon можна як на пристрій під керівництвом операційної системи iOS, так і для смартфонів з ОС Android.

Переваги додатку «Uklon»

Зручність у використанні

Користуватися сервісом Uklon не тільки вигідно, але і дуже комфортно. Насамперед користувач має можливість викликати транспортний засіб 24/7. При замовленні таксі, клієнт може попередньо переглянути вартість поїздки. Це дуже зручно, адже залежно від бюджету ви можете скоригувати клас автомобіля, та додати будь-які побажання (наявність кондиціонера тощо).

Користувач сам може визначати вартість поїздки. Що це означає? У годину пік, або коли погодні умови залишають бажати кращого, клієнт може самостійно збільшити вартість подорожі.

Це дасть пріоритет, і таке замовлення найімовірніше точно приймуть найближчим часом. Також ця функція працює й у зворотному порядку, тобто якщо відстань невелика, то клієнт може знизити вартість поїздки.

Функціональність

Відрізняється застосунок від конкурентів, великою кількістю корисних функцій. Наприклад, ви точно знаєте, що завтра потрібно буде кудись поїхати? Щоб точно був вільний водій і ваші плани не порушилися, скористайтеся функцією замовлення.

Для цього досить просто виставити дату і час, коли вам знадобляться послуги таксі. А завдяки історії замовлень, ви можете повторно викликати машину раніше обраним маршрутом. Це дуже зручно, адже вам не доведеться вводити дані наново.

Сервіс вже працює більш ніж у 27 містах України. Ви можете завантажити «Uklon» і подивитися, чи є ваш населений пункт в цьому списку.

Інші особливості

Ви знаходитесь у чужому місті й не знаєте назву вулиці, на якій знаходитесь? Просто дайте застосунку доступ до вашого місця розташування і система автоматично введе вашу актуальну адресу як початкову точку маршруту.

Сервіс також заявляє, що всі поїздки на суму до 1 млн гривень застраховані на випадок ДТП.
Користуйтеся всіма перевагами сервісу, просто встановивши«Uklon» на свій пристрій з Play Market або App Store. Для цього перейдіть за посиланням під цим текстом.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange