Taxi 838

«Taxi 838» – це мобільний додаток, в якому кожен користувач може викликати таксі. Усього кілька кліків, і транспортний засіб вже їде до вас. Вибирайте клас авто, зв’язуйтесь з водієм та оцінюйте його рейтинг.
Встановити програму «Taxi 838» можна на будь-який пристрій під керівництвом операційної системи Android або iOS.

Переваги застосунку «Taxi 838»

Зручність у використанні

Користуватися програмою не тільки вигідно, але й дуже комфортно. Стильний та лаконічний дизайн тішить око. Меню програми інтуїтивно зрозуміле, викликати авто можна всього в пару кліків.

Вся інформація про транспортний засіб, водія, а також маршрут будуть доступні одразу після оформлення замовлення. Вартість поїздки залежить від класу автомобіля та додаткових послуг. Якщо ви хочете перевезти габаритний багаж, або взяти в поїздку домашнього улюбленця, вкажіть про це, у відповідному рядку.

Скористайтеся сервісом ви можете більш ніж у 20 містах України. Ви можете завантажити «Taxi 838» і подивитися, чи є ваше місто в цьому списку.

Функціональність

У додатку є стандартні функції. Одна їхня присутність полегшує користування застосунком. Наприклад, ви запланували подорож на завтрашній день.

Щоб не запізнитись, і бути впевненим, що зможете виїхати – скористайтеся функцією попереднього замовлення. Просто вкажіть місце, дату та час на коли вам знадобиться водій. Це дуже зручно та надійно.

Щоб не вводити однакові дані про маршрут щоразу, у додатку «Taxi 838» є функція «Історія замовлень». Скористайтеся нею, коли вибираєте вже використаний маршрут.

Інші особливості

Для зручності клієнтів у додатку працюють різні способи оплати. Ви можете розрахуватися готівкою після завершення поїздки. Або ж вибрати безготівковий розрахунок, перед початком поїздки або після неї. Особливо зручний цей варіант, коли ви замовляєте подорож для когось.

Відмінна риса «Taxi 838» від конкурентів полягає в тому, що з одного облікового запису ви можете замовляти відразу кілька поїздок на різні маршрути.

Якщо ви знаходитесь в чужому місті та не знаєте назву вулиць? Надайте додатку доступ до свого розташування. Сервіс автоматично знайде вас, і введе вашу актуальну адресу як початкову точку поїздки.

Якщо у вас виникнуть будь-які питання, пов’язані з роботою програми, або сервісом, ви можете звернутися до цілодобової служби підтримки.
Ви можете замовити свою першу подорож таксі вже зараз. Для цього потрібно перейти за посиланням нижче і завантажити «Taxi 838» з офіційного джерела Play Market або App Store.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange