Cube Surfer!

“Cube Surfer!” – це мобільна гра, в якій користувач має серфити на кубі і долати перепони на своєму шляху. Гравець має продемонструвати спритність і миттєві рефлекси, щоб дійти до фінішу з якомога більшою кількістю кубів.
Впевнені, що зможете подолати випробування, одне важче за інше? Тоді можете встановити гру “Cube Surfer!” на пристрої під керівництвом Android чи iOS.

Переваги та особливості гри «Cube Surfer!»

Механіка гри

На самому початку свого шляху ви побачите чоловічка на маленькому жовтому кубі. Ваше завдання ‒ керувати ним, і збирати всі куби, які вам зустрінуться. Вони не лише дадуть змогу збудувати так звану вежу, а й допоможуть пройти перешкоди.

Вам будуть зустрічатися стіни різної висоти та ширини. Пройти через них можна тільки у тому випадку, якщо ваша вежа більша, ніж перешкода. Будьте уважні, адже куби, що були на рівні стіни, залишаться за нею.

Зверніть увагу, що для коректної роботи гри вам знадобиться підключення до мережі інтернет.

Чим далі, тим цікавіше?

І це справді так. Ви можете завантажити гру “Cube Surfer!” і переконатися у цьому самостійно. Чим вищий ваш рівень, тим цікавіше грати. З’являтимуться нові перешкоди:

  • Басейни з водою
  • Платформи, що обертаються
  • Різні колони

І багато іншого. З’являються роздвоєння дороги та різкі повороти, через які можна вилетіти за поле та втратити весь свій ігровий процес.

Наприкінці кожної траси на вас чекає фініш. Якщо у вас вдалося зберегти більше, ніж 20 кубиків, то відкриється додаткова платформа з кристалами.

Інші можливості

До речі про кристали. Що це таке і навіщо вони потрібні? Кристали – це внутрішня ігрова валюта. Витратити їх можна в магазині для розблокування зовнішності персонажа, а також для відкриття нових кубів.

Набридла жовта вежа? Ви можете придбати куби під виглядом котиків, пончиків та навіть у вигляді єдинорога! Кількість скінів досить велика, а ознайомитися з ними можна, якщо ви вирішите встановити Cube Surfer!.

З приємних бонусів слід згадати, що кожні 10 рівнів гравцеві надається 9 різних куль. Три з них можна підірвати. У них будуть утримуватися нові скіни, а також кристали.

Якщо ви хочете подвоїти бонус або отримати інше заохочення, можете подивитися коротку рекламу. Усього 30 секунд, а у вас уже х2 кристалів. Дрібниця, але приємно.
Бажаєте завантажити гру “Cube Surfer!” з офіційного джерела App Store чи Play Market? Вам потрібно лише клацнути по кнопці нижче і почати завантаження.

App Store  Google Play Market

Вам може сподобатись:

Secured By miniOrange