Harry Potter: Puzzles & Spells

“Harry Potter: Puzzles & Spells” – це мобільна гра в жанрі три в ряд. Якщо ви любите фантастичний світ чарівників і чарівниць, то ця гра ідеально вам підійде. Пориньте у всесвіт  Гоґвортсу, і весело проведіть час виконуючи різні місії.
Перш за все, вам доведеться вибрати своє ігрове ім’я, будинок та чарівну паличку. А далі просто виконуйте завдання, щоби проходити ігрові рівні. З’єднайте три й більше дорогоцінних каменів в одному ряду, щоб вони зникли. Вивчайте різні заклинання та здібності, щоб вирішувати складні головоломки.

Встановити “Harry Potter: Puzzles & Spells” ви можете на смартфон під керівництвом операційної системи Android або iOS.

Особливості гри Harry Potter: Puzzles & Spells

Сюжет

Під час гри, ви зможете не тільки побачити, але й взяти участь у відомих моментах з фільмів про Гаррі Поттера. Наприклад, це може бути:

  • Битва з тролем з першої частини
  • Розіграші Фреда та Джорджа
  • Турбота Геґріда про маленького дракона

І багато інших. Збирайте магічних істот, адже вони допоможуть вам перемогти та дізнатися про таємниці чарівної школи чарівників.

Загалом, сюжет розділений на окремі епізоди. Кожен з них є новою, унікальною картою. Ваше завдання – розчистити карту від каміння: сапфірів, рубінів, бурштину тощо. Для кожної картки вам буде доступне окреме завдання. Як тільки воно буде виконане – епізод вважається пройденим.

Приготуйтеся пригадати заклинання з книги. Спробуйте пройти перший епізод вже зараз, а завантажити“Harry Potter: Puzzles & Spells” для цього, ви зможете за посиланням під цим текстом.

Графіка

Графіка не залишить байдужим жодного гравця. Чітко промальовані деталі, різноманітність персонажів та яскрава картинка сподобаються всім: як дітям, так і дорослим поціновувачам жанру.

Всі персонажі та локації виконані більше у стилі мультфільму, ніж у реалізмі. Меню гри лаконічне та інтуїтивно зрозуміле.

Якщо в процесі гри, у вас виникнуть будь-які питання, пов’язані з проходженням або ви не зможете розібратися з новими подіями, до ваших послуг цілодобова служба підтримки. Там ви зможете знайти відповідь на поширені запитання. Якщо вашого питання у списку немає, ви зможете його задати через електронну пошту.

Інші можливості

Вивчайте магічні заклинання для того, щоб брати участь у турнірах та з легкістю виконувати завдання. Наприклад, усім відоме “вінгардіум левіоса” допоможе підняти перешкоду гору. Розвивайте свої здібності та заробляйте ігровий досвід. А за успіхи у вирішенні головоломки ви зможете отримати унікальних істот з магічного світу. Використовуйте тварин для допомоги під час проходження епізодів.
Завантажити гру “Harry Potter: Puzzles & Spells” ви можете з офіційного джерела Play Market або App Store. Для цього, перейдіть за потрібним посиланням нижче.

App Store   Google Play Market

Вам также может понравится :

Secured By miniOrange