Чохол на телефон своїми руками

“Чохол на телефон своїми руками” – це мобільний симулятор, за допомогою якого ви навчитеся створювати дизайн на чохли для смартфонів. Тут ви зможете проявити свою фантазію та креатив, створивши унікальний чохол.
Перевага додатку полягає в тому, що в ньому відсутні будь-які обмеження. Ви не обмежені у виборі матеріалів та ескізу малюнка. Заробляйте валюту та створіть свою майстерню.

Встановити програму «Чохол на телефон своїми руками» можна на будь-який пристрій, під керівництвом операційної системи iOS або Android.

Переваги та особливості гри

Барвиста графіка

Перше, що привертає увагу кожного гравця – класна графіка. Усі речі продумані до найдрібніших деталей. Насичені фарби, різноманітні стікери та різнокольорові спреї не залишать вас байдужими. Максимально деталізовані стікери та фактури майбутнього виробу, дають можливість експериментувати та розробляти свої дизайни.

Легка механіка

Все що вам потрібно – просто розкрити свій творчий потенціал. Керувати предметами дуже легко, тому освоїти механіку гри без особливих зусиль вийде навіть найменшим користувачам.

Дизайн меню лаконічний та інтуїтивно зрозумілий, тому користуватися ним також дуже просто. Розмальовка чохлів допоможе вам розслабитися після важкого робочого дня або скоротити час, якщо вам стане нудно.

Заробляйте ігрові монети та купуйте нові матеріали для створення аксесуара. Спробуйте вже зараз, адже скачати «Чохол на телефон своїми руками» можна безкоштовно.

Простір для фантазії

У вашому розпорядженні, безліч різних інструментів, для малювання та прикраси телефонів. Не вистачає яскравості? Спробуйте змішати різні кольори або додайте веселу наліпку.

Якщо чогось на вашу думку не вистачає, розгляньте різні фактури або матеріали чохла. Правила гри дуже прості: відчуйте себе художником чи дизайнером.

Втілюйте в реальність найнезвичайніші задуми, спробуйте експериментувати з поєднаннями кольорів і ви обов’язково створите свій шедевр.
Розвивайте свою фантазію та спробуйте створити свій, унікальний чохол. Для цього потрібно встановити додаток “Чохол на телефон своїми руками” з офіційного джерела App Store чи Play Market.

App Store   Google Play Market

Вам также может понравится :

Secured By miniOrange