Avast Mobile Security

Avast Mobile Security. Чим би ви не займалися за допомогою смартфона (оплата покупок, відвідування веб-сайтів, перегляд відео), потрібно убезпечити свої дії. Для цього необхідно встановити мобільний антивірус, який захистить вас від зловмисників.
Компанія Avast – це виробник популярного антивірусного програмного забезпечення для ПК. Крім того, у них є розширена лінійка утиліт для смартфонів на базі Android та iOS.

Цей додаток поєднує захисні функції для смартфонів, а також деякі функції з десктопної версії. Мобільний антивірус Аваст кращий за більшу частину своїх конкурентів, тому що не «нав’язує» користувачеві додаткові послуги. Усі доповнення встановлюються лише за вашим бажанням: чистильники, трекери тощо.

Основні функції додатку

  • Антивірусне ядро та вірусний сканер.

Ці засоби сканують пам’ять смартфона та видаляють знайдені віруси або троянські погрози. Додатково, щоразу, коли ви запускаєте мобільний додаток, він автоматично сканується на наявність шкідливих програм.

  • Веб-захист.

Практично всі мобільні віруси проникають смартфон через Інтернет. Аваст захищає ваш смартфон від зараження, а також перешкоджає зловмисникам заволодіти вашими особистими даними. Програма блокує потенційно небезпечні сторінки, розриваючи з ними з’єднання. Крім того, він у режимі реального часу відстежує шпигунські модулі, заражені посилання, які можуть зашкодити вашому пристрою.

  • Функція VPN.

Тепер ви можете приховувати дії в мережі та змінювати своє місцезнаходження. Це потрібно для того, щоб отримати доступ до сайтів, які недоступні у вашому регіоні.

Доповнення

Для власників пристроїв від компанії Apple, на жаль, немає функції “все в одному”. Щоб отримати доступ до функцій блокування дзвінків або VPN, потрібно завантажити додаткові програми від Аваст. Усі вони доступні у магазині App Store.

Що стосується смартфонів на базі Андроїд, то тут все зручніше, тому що потрібно встановити лише Avast Mobile Security. Додатково сплативши преміум передплату, ви отримуєте доступ до функцій:

  • Вимкнення показу реклами у додатку.
  • Захист від крадіжки: якщо смартфон було вкрадено, і в ньому намагаються змінити сім-карту, смартфон заблокується. Крім того, він таємно зніматиме зловмисника на вбудовану камеру і записуватиме звук.
  • Можна заблокувати програми: отримати доступ до них можна лише через відбиток пальця або пін-код.

Ваш смартфон з операційною системою Android або iOS теж потребує захисту, як і комп’ютер. Встановлюйте Avast Mobile Security безкоштовно з Play Market або App Store зараз!

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange