Том, що говорить: біг за золотом

“Том, що говорить: біг за золотом” – це мобільний раннер, випущений на світ в 2016 році компанією Outfit7. У ній вам доведеться ловити єнота, який викрав ваше золото.
Вся дія розгортається залізницею, що робить гру трохи схожою на відому Subway Surfers. Тільки тут ви гратимете в ролі переслідувача, щоб зловити злодюжку і повернути свої коштовності.

Встановити гру “Том, що говорить: біг за золотом” можна на пристрої під керівництвом операційної системи Android або iOS.

Переваги гри “Том, що говорить: біг за золотом”

Геймплей

Тут усе досить стандартно. Це вічна погоня, де гравцеві необхідно долати різні перешкоди за допомогою натискання на екран пристрою. Деякі перешкоди можна просто обійти, але десь вам доведеться виявити свою спритність, щоб вчасно перестрибнути їх або пригнутися і не вдаритися головою.

Звучить досить просто, але не забувайте про те, що чим довше ви біжите, тим вища ваша швидкість. Часом на шляху буде одна перешкода за іншою, тому доведеться реагувати миттєво. Адже якщо ви не встигнете вчасно ухилитися, то поточний прогрес буде втрачено і доведеться розпочинати шлях спочатку.

Якщо ви впевнені, що зможете досить довго ганятися за злодюжкою, то можете випробувати свої сили вже зараз. Для цього можна завантажити “Том, що говорить: біг за золотом” за посиланням під цим текстом.

Бустери та бонуси

Вони досить часто зустрічаються в таких платформерах, і гра «Том, що говорить: біг за золотом» не стала винятком. У ній їх лише п’ять, і кожен із них досить сильно допомагає гравцеві впоратися з поставленим завданням.

Наприклад, шолом на деяке захищає персонажа від перешкод. Навіть якщо ви вріжетеся, то зможете продовжити гру далі. Дія магніту також стандартна. А от якщо вам вдасться взяти літак, ваш персонаж злетить нагору, до того ж значно додавши швидкість.

 Але будьте уважні, адже деякі бустери не поєднуються між собою. Якщо ви одночасно візьмете і шолом, і літак, то шолом у такому разі не працюватиме.

Інші особливості

У грі ви також можете побачити сейфи. Вони періодично з’являються під час забігу, а також їх можна придбати у магазині гри. Відкриваються вони протягом 3-х годин. Усередині ви можете знайти діаманти, жетони навичок, вибухівку або золото.

Витратити золото та діаманти ви можете на покращення будинку або на придбання деяких речей та навичок.

У грі також є кілька, а конкретніше п’ять основних персонажів, а також велика кількість додаткових. Відкриватимуться вони в міру проходження гри. Як ми вже писали вище, із сейфів можуть випасти жетони навичок. Використовуйте їх, щоб покращити певне вміння того чи іншого персонажа.
Гра дуже цікава та затягуюча. Відрізняється від конкурентів деяким функціоналом, гарною графікою та обов’язково сподобається як дітям, так і дорослим.

Пропонуємо вам скачати “Том, що говорить: біг за золотом” з офіційного джерела App Store або Play Market, щоб переконатися в цьому самостійно. Для завантаження просто натисніть на відповідну кнопку нижче.

App Store   Google Play Market

Вам може сподобатись :

Secured By miniOrange