Monster Demolition

«Monster Demolition» – це мобільна гра в стилі гонки. Тільки перегони це не звичайні, а специфічні. У світі настав апокаліпсис – повстали величезні піксельні монстри. Ваше завдання не просто вижити, а знищувати ці створіння.
Як це зробити? Не залишилося жодної живої душі, здатної вам допомогти. Але зате є відмінна і мега міцна вантажівка. Хто знає, якщо гарненько розігнатися може щось вдасться зробити?

Встановити гру «Monster Demolition» ви можете на будь-які пристрої під керівництвом операційної системи Android або iOS.

Переваги гри «Monster Demolition»

Геймплей

В принципі, тут усе досить просто. Ви знаходитесь у місті, з одностороннім рухом. Десь наприкінці траси знаходиться страшний піксельний монстр. Це може бути будь-хто: людина-павук, залізна людина і навіть величезний темний динозавр. Ваше завдання якнайсильніше розігнатися і рознести це чудовисько на дрібні шматочки.

І ось тут починаються деякі складнощі. Як показує практика, знищити чудовисько з першого разу практично неможливо. Що ж робити? Знову і знову розганяйтеся і використовуйте стратегічні прийоми, щоб не залишити піксель жодного шансу на виживання.

Ми впевнені, що ви без проблем впораєтеся з цим завданням. Тому пропонуємо скачати «Monster Demolition» вже зараз.

Стратегія

Бажаєте знищувати чудовиськ всього за кілька заїздів? Тоді рекомендуємо користуватися не лише швидкістю, а ще й деякими фішками.

Наприклад, якщо ви продумаєте, під яким кутом і з якою швидкістю врізатися в гіганта, то зможете за один раз знищити набагато більшу його частину, ніж якби просто їхали прямою. Звучить привабливо, чи не так?

Чи важлива пильність?

Думаєте що монстрики просто так стоятимуть і чекатимуть, поки ви рознесете їх на шматочки? Як би не так! Вони не готові так просто здаватися. Тому, звичайно, спробують знищити вас у відповідь. Якщо не хочете загинути від вогняної кулі, або полетіти в кювет через шипи на дорозі, рекомендуємо бути досить обережними.

До речі, не одні монстри можуть скористатися такими прийомами. Щоразу, коли ви наносите велетню шкоду, то отримуєте шестерні. У майбутньому їх можна використовувати на створення ракет, бомб або поліпшення транспорту.

Є ще деякі можливості, які підвищать ваш шанс на вдалу атаку. Ознайомитися з ними можна безпосередньо під час гри в «Monster Demolition».

Інші особливості

Графіка в грі варта поваги. Гравець зможе побувати на 8 різних локаціях і битися з 82 різними монстрами. Ви побуваєте і на парковці, і на засніженому шпилі гори, і навіть відправитися у відкритий космос. Звучить дуже цікаво та інтригуюче, чи не так?

Модернізуйте свою вантажівку, щоб наносити якомога більше втрат. У міру проходження ви зможете зі звичайної вантажівки створити потужну машину з величезним причепом, яка зможе знищувати все на своєму шляху.

Та куди ж без підказок. Хочете якнайшвидше розправитися з босом? Намагайтеся цілитися на джерело енергії монстра, або його опору. Це помітно зможе допомогти вам у бою.
Бажаєте встановити «Monster Demolition» з офіційного джерела App Store чи Play Market? Тоді просто натисніть на відповідну кнопку нижче.

App Store   Google Play Market

Вам може сподобатись:

Secured By miniOrange