Мій Том, що говорить: Друзі

«Мій Том, що говорить: Друзі» – це мобільний симулятор від компанії Outfit7 Limited. У ньому зібрані всі ваші улюблені друзі з серії ігор “Мій Том, що говорить“, “Моя розмовляюча Анджела” та інших. Тепер Том, Анджела, Хенк, Джинджер, Бен та Беккі живуть усі разом. А це означає, що вам потрібно бути в шість разів уважнішими і дбайливішими.
Як сталося, що всі ці непосиди опинилися в одному місці? Як правильно розподілити обов’язки по дому? Як приділити всім однакову кількість уваги? Запитань багато, а відповідь ми дамо лише одну. Просто почніть грати!

Встановити «Мій Том, що говорить: Друзі» ви можете на будь-який пристрій під керівництвом операційної системи Android або iOS.

Переваги гри «Мій Том, що говорить: Друзі»

Усі друзі в одному місці

Мабуть, те, що розробники вирішили зібрати всіх героїв в одному будинку досить зручне рішення. Тепер вам не доведеться встановлювати кілька ігор на свій телефон і намагатися стежити за ними в кількох застосунках.

Тепер усі вони під одним дахом. Ваше завдання стежити за підтримкою дружньої атмосфери в будинку і все також доглядати за улюбленцями. Це дуже нелегко, адже кожен з них має свій, неповторний характер. Також, гравець має дізнатися, чим саме любить займатися той чи інший персонаж, його хобі.

Наприклад, хтось із друзів із задоволенням проведе час на кухні. А в когось може несподівано прокинутись талант художника. Чим більше часу ви проводитимете з вихованцями, тим більше цікавого про них зможете дізнатися.

А щоб якнайшвидше почати грати, можете завантажити «Мій Том, що говорить: Друзі» за посиланням під цим текстом.

Основні функції та завдання

Так само як і в окремих іграх вам потрібно дбати про персонажів. Їх все також потрібно годувати, лікувати вчасно укладати спати і грати. У вашому будинку є багато кімнат. У кожній з них можна задовольнити певні потреби тварин.

До речі, трохи про кімнати. Тут також нічого не змінилося, тому гравець може робити ремонт і створити будинок своєї мрії. Під час поїздки до міста ви зможете збирати іграшки, щоб надалі покласти їх у будинку. Налаштовуйте дизайн будинку як зсередини, так і зовні.

Гардероб друзів можна розширювати. Купуйте для них вбрання та створюйте для кожного з них свій певний стиль. Спробуйте вже зараз, адже встановити гру «Мій Том, що говорить: Друзі» ви можете швидко і безкоштовно.

Інші особливості

Не відбулося жодних змін і щодо міні-ігор. Їх просто величезна кількість, тому ви і друзі точно не сумуватимете. Якісь із них ви вже могли зустрічати раніше, але, як стверджують розробники, є й деякі новинки, яких ніхто раніше не бачив.

Крім того, в самому будинку ви можете безпосередньо взаємодіяти з персонажами. Вирощувати разом овочі, їздити до міста, малювати, а також готувати їжу. І це ще не все. З упевненістю можемо сказати, що за кількістю можливостей для взаємодії, гра оминає всіх конкурентів.

Також розробники вирішили, що непогано було б створити “Фото-дошку”. На ній будуть відображені найяскравіші моменти життя персонажів. Наприклад вечірки, поява нового героя або дні народження вихованців.

Як бачите, розробники справді постаралися над створенням гри. Тому вона цікава як дітям, так і дорослим гравцям. Поліпшені функції, взаємодії, графіка – все це виділяє її серед інших та робить унікальною у своєму жанрі.
Хочете завантажити «Мій Том, що говорить: Друзі» з офіційного джерела Play Market або App Store? Тоді просто натисніть на потрібну кнопку нижче!

App Store   Google Play Market

Вам може сподобатись:

Secured By miniOrange