Мій Том що говорить

“Мій Говорливий Том” – це віртуальний улюбленець, створений компанією Outfit7, доступний для завантаження на пристрої Android та iOS. Користувачі виховують Тома, починаючи з маленького кошеняти, і слідкують за його розвитком. У грі потрібно задовольняти потреби Тома: годувати, відправляти спати, розважати та навіть навчати його спілкуватися.
Гра пропонує широкий вибір діяльності, від міні-ігор до різних рівнів покращень. Інтерактивність та привабливість “Мого Говорливого Тома” робить його ідеальним вибором для дітей і дорослих. Крім того, Том може повторювати слова та фрази користувача, що додає елемент навчання та взаємодії.

З тих пір, як гра була запущена в 2010 році, вона набрала мільйони завантажень і стала однією з найпопулярніших ігор у магазинах додатків. “Мій Говорливий Том” – це прекрасне поєднання захоплюючої гри та віртуального улюбленця, яке вабить на години.

Ви бажаєте завести домашнього вихованця, але обставини не дозволяють цього зробити? Не турбуйтеся! Тепер, ви можете це зробити прямо у своєму смартфоні.

Ваше основне завдання – виростити дорослого кота на ім’я Том, з маленького кошеня. Не поспішайте дивуватися з такого нестандартного сюжету: ця гра неодноразово ставала №1 у 135 країнах.

Напевно, ви пам’ятаєте «тамагочі» — дитячі іграшки з Японії, в яких треба було стежити за віртуальним улюбленцем. Тут, по суті, все те саме, тільки реалізовано в кілька разів краще та сучасніше. За те, що ви доглядаєте Тома, він росте – це і є основна нагорода і ваше досягнення в цій грі.

Чим же «Мій Том, що говорить» краще, ніж «тамагочі»?

  • Усередині основної гри є ще 10 міні-ігор. Вони потрібні для того, щоб ви грали зі своїм котом.
  • Можна ходити в гості до інших гравців, і дивитися, як вони займаються своїми улюбленцями. Крім того, тут ви можете знайти скрині зі скарбами.
  • Кіт висловлює свої емоції, якщо ви довго не робите дій.
  • Можливість прикрасити будинок так, як вам заманеться. Для цього є більш ніж 1000 варіантів інтер’єру, одягу і т.д. Навіть довго граю в гру, можна не встигнути їх випробувати.

Оновити або завантажити Мій Том, що говорить, c Play Market або App Store можна за посиланням нижче

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange