Merge Dragons!

“Merge Dragons!” – це мобільна гра у жанрі головоломка. За своїм геймплеєм вона нагадує досить відому всім гру під назвою “Алхімія”. Але також у ній присутня величезна кількість завдань, що відрізняє цей додаток від інших. У грі “Merge Dragons!” гравцеві належить розвивати драконові землі, шляхом поєднання різних предметів, проходити квести, будувати будинки для дракончиків та багато іншого.
Експериментуйте, спробуйте нестандартні рішення. Хто знає, що вийде якщо поєднати драконяче яйце і камінь, наприклад? Якщо ви шукали гру, в якій можна виявити свою фантазію та креативність, то вітаємо – ви її знайшли.

А встановити “Merge Dragons!” можна на пристрої під керівництвом операційної системи Android або iOS.

Переваги гри “Merge Dragons!”

Сюжет

Це саме те, що відрізняє цю гру від своїх конкурентів. За сюжетом, ви потрапляєте до колишнього королівства, яке називається Драконія. Чому колишнє? Тому що нещодавно туди прийшли злі зомбліни, які не просто зруйнували долину, що процвітає, а й отруїли весь драконів світ так званої “Пустотою”.

Як ви могли зрозуміти, тільки ви можете виправити це непорозуміння. Так вийшло, що вас наділили задарма поєднання предметів. До речі ви можете поєднувати не тільки драконів (до речі можна вивести аж 17 порід рептилій), але і всі предмети, що вас оточують. Якщо ви хочете спробувати, то можете скачати гру “Merge Dragons!”  за посиланням під цим текстом.

Різноманітні завдання

Це ще одна дуже крута фішка гри. Як вже писалося вище, ви не просто шукатимете варіанти суміщення предметів. Геймплей передбачає інші головоломки. Так що, крім того, щоб крафтити предмети та покращувати їх, ви виконуватимете й інші дії.

Наприклад, у грі можна будувати будинки для кожного з ваших дракончиків. Для цього потрібно накопичити та створити деякі предмети.

Крім того, гра поділена на рівні. Кожна головоломка може бути набагато складнішою за попередню. Щоб було простіше шукати предмети для проходження рівнів, ви можете виводити драконів-помічників. Як це зробити, ви дізнаєтеся, коли проходитиме навчання.

Інші особливості

Одна з найприємніших переваг це те, що для гри вам не знадобиться підключення до Інтернету. Тому, якщо у вас відключили світло або ви збираєтеся в довгу дорогу, то можете скачати гру “Merge Dragons!”  на свій смартфон або планшет.

Окрім основних 140 рівнів, розробники придумали та сховали у грі секретні рівні. Чи володієте ви достатньою удачею та уважністю, щоб відшукати їх? Якщо так, то зможете отримати ексклюзивні предмети та нагороди для облаштування табору.

Що щодо внутрішньо-ігрових покупок? У грі досить хороша система нагород, тому виконуючи різні завдання ви отримуватимете монети, сфери життя цеглини та іншу валюту. Але, якщо потрібно, ви можете придбати її за справжні кошти.
Якщо ви бажаєте скачати “Merge Dragons!”  з офіційного джерела App Store або Play Market, просто натисніть на відповідну кнопку нижче.

App Store  Google Play Market

Вам  може сподобатись :

Secured By miniOrange