The Sims™ Mobile

The Sims™ Mobile – мобільна версія популярної гри симулятора. Як і на ПК, вам потрібно дати волю уяві і створити ідеальне життя для свого персонажа. Вибирайте зовнішність, вибирайте зачіску, а також використовуйте унікальні риси характеру, щоб створити особистість.
Також ви можете створити ідеальний будинок, додавши до нього меблі, елементи декору та інші речі. Робіть усе так, як заманеться — немає жодних меж. Варто зазначити, що графіка та деталізація будь-яких елементів у грі, на найвищому рівні (як для мобільних пристроїв).

Тому можна отримувати не тільки насолоду від ігрового процесу, а й від зовнішнього вигляду житла та персонажів.

Завантажити The Sims Mobile можна безкоштовно на мобільні пристрої з операційною системою iOS або Android.

Переваги симулятора The Sims™ Mobile

Унікальні персонажі

У цій грі можна створити унікальних персонажів, які будуватимуть сім’ю, просуватися кар’єрними сходами і проводити вільний час за допомогою різних хобі.

Тільки від вас залежить, яким буде життя персонажа. А впливати ви можете на все: починаючи від зовнішнього вигляду до кар’єри. Наприклад, у симуляторі можна змінити:

  • Зовнішність, зачіску та вбрання вашого персонажа
  • Місце проживання та роботи
  • Коло інтересів, хобі та друзів

Створіть ідеальне життя – всі можливості у ваших руках. Все, що для цього потрібно встановити The Sims™ Mobile на смартфон або планшет.

Можна також вибрати риси характеру. Наприклад, зробити так, щоб персонаж був меломаном: активно слухав музику і витрачав гроші на покупку нових дисків та платівок улюблених виконавців.

Будівництво будинку

Створити ідеальний будинок для вашого персонажа. Тут вони проживуть свої основні життєво важливі моменти. Від того, як ви збудуєте будинок, залежатиме настрій персонажів.

Змінюйте планування, вибирайте домашні аксесуари та прикраси. Загалом створюйте інтер’єр, який буде до душі.

Стиль життя персонажів

Хочете дізнатися, як це займатися в житті лише однією кар’єрою? А може, хочете спробувати роль музиканта чи художника? У вас є необмежений вибір: у цій грі можна стати будь-ким. Вибирайте для свого персонажа кар’єру, сім’ю, хобі та захоплення. Працюйте та проводьте дозвілля так, як вам заманеться.

Ваше завдання — допомогти персонажу досягти потрібних цілей. Наприклад, знайти другу половинку, влаштуватися на роботу чи навчитися якогось хобі.
Щоб завантажити The Sims™ Mobile з офіційного джерела Play Market або App Store, перейдіть за посиланням нижче.

App Store    Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange